buy flexeril online flexeril no prescription buy flexeril without prescription buy Propecia online buy Propecia buy Propecia no prescription Zyban without prescription Buy Zyban Online buy Zyban no prescription buy flagyl online buy flagyl without prescription flagyl no prescription buy nolvadex online nolvadex no prescription buy nolvadex without prescription buy Vardenafil online Buy Vardenafil No Prescription buy Vardenafil without prescription Blue Mountain Pharmacy Blue Mountain Pharmacy online Blue Mountain Pharmacy online buy Norvasc no prescription Buy Norvasc buy Norvasc online synthroid no prescription buy synthroid online buy synthroid without prescription buspar no prescription buy buspar online buy buspar without prescription buy abilify online abilify without prescription buy abilify no prescription buy effexor online buy effexor without prescription effexor no prescription

Barselona Alışveriş Rehberi

| 03 Aralık 2013 |

Barselona alışveriş konusunda sahip olduğu zengin seçenekler ile öne çıkan Avrupa şehirlerinden biridir. Özellikle bayan ve erkek giyimi ile dikkat çeken şehirde dilerseniz ucuz ama çok güzel hediyelik alternatifleri de satın alabilirsiniz. Bir çok mağazanın pazar günleri kapalı olduğu şehirde 10:00 – 20:30 saatleri arasında alışveriş yapabilirsiniz. AB vatandaşı olmayanlar  90.15 Euro üzerindeki alışverişlerinde vergi iadesi alabilirler. Barselona alışveriş hakkında genel bilgiler için detaylar Barselona Alışveriş Hakkında Genel Bilgiler sayfasında.

Barselona’dan Ne Alınır?

Başta Katalan ve İspanyol kültürüne ait bir çok hediyelik alternatifinin bulunduğu şehirde deri ceket, kemer, ayakkabı, çanta, cüzdan gibi kaliteli giyim eşyaları alabilirsiniz. Gaudi stilinin yansıtıldığı tabak, kupa, mum ve süs eşyaları en çok dikkat çekenler hediyeler arasında. Bunun dışında Katalan kültürünün önemli lezzetleri de şehirde alabilecekleriniz arasında yer alıyor. Detaylar Barselona’dan Ne Alınır? sayfasında.

Barselona Alışveriş

Barselona Alışveriş Yapılacak Bölgeler

Barselona genelinde hemen hemen her bölgede alışveriş yapabileceğiniz çeşitli mağazalar bulunmaktadır. Passeig de Gracia, La Rambla Caddesi, El Raval, La Ribera ve Plaça de Catalunya şehirdeki en önemli alışveriş bölgeleri arasında yer almaktadır. Detayar: Barselona Alışveriş Yapılacak Bölgeler sayfasında.

Barselona’da Alışveriş Yapılacak Adresler

Barselona genelinde kıyafet, giyim ve yeme içme konularında alışveriş yapabileceğiniz bir çok mağaza bulmak mümkün. Şehirdeki en orjinal hediyelikleri ise La Rambla’nın ara sokaklarından biri olan Carres Dels Boters sokağı üzerinde bulunan Art Montfalcon isimli mağazada bulabilirsiniz. Dünyaca ünlü markaların şehirdeki mağazalarından alışveriş yapabileceğiniz gibi ünlü yerel butik ve marketlerden de alışveriş yapabilirsiniz. Detaylar: Barselona’da Giyim Alışverişi İçin Adresler ve Barselona’da Yeme İçme Alışverişi İçin Adresler sayfalarında.

Barselona Sokak Pazarları

Sokak pazarları bir şehrin günlük doğal yaşantısını gözlemleyebileceğiniz en güzel adresler. Meyve & sebze pazarlarında en taze lezzetleri bulabileceğiniz gibi 2. el eşya pazarlarında da birbirinden ilginç ve özel eşyaları da bulabilirsiniz. Şehirde keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak bir çok pazar bulmak mümkün. La Rambla üzerinde yer alan La Boqueria Barselona’nın en ünlü pazarı. Şehirde kurulan tüm pazarlarla ilgili detaylar Barselona Sokak Pazarları sayfasında.

Barselona Alışveriş Merkezleri

Eğer alışveriş için alışveriş merkezlerini tercih ederseniz Arenas Commercial Centre Barcelona, Bulevard Rosa  ve Centro Comercial Diagonal Mar şehirde yer alan en önemli alışveriş merkezlerinden sadece bir kaçı. Barselona’da yer alan tüm alışveriş merkezleri hakkında bilgiler, ziyaret saatleri ve ulaşım seçenekleri Barselona Alışveriş Merkezleri sayfasında.

Etiketler: , , , , , , ,

Kategori: Alışveriş Rehberi, Barselona Alışveriş, Barselona Rehberi

Bir Cevap Yazın