buy flexeril online flexeril no prescription buy flexeril without prescription buy Propecia online buy Propecia buy Propecia no prescription Zyban without prescription Buy Zyban Online buy Zyban no prescription buy flagyl online buy flagyl without prescription flagyl no prescription buy nolvadex online nolvadex no prescription buy nolvadex without prescription buy Vardenafil online Buy Vardenafil No Prescription buy Vardenafil without prescription Blue Mountain Pharmacy Blue Mountain Pharmacy online Blue Mountain Pharmacy online buy Norvasc no prescription Buy Norvasc buy Norvasc online synthroid no prescription buy synthroid online buy synthroid without prescription buspar no prescription buy buspar online buy buspar without prescription buy abilify online abilify without prescription buy abilify no prescription buy effexor online buy effexor without prescription effexor no prescription

Barselona Konaklama Önerileri

| 22 Kasım 2013 |

İspanya’da en çok tercih edilen şehirlerden birisi olan Barselona konaklama açısından Avrupa’daki pek çok yere göre daha ekonomiktir. Katalonya özerk bölgesinin başkenti olan bu Akdeniz şehri Mimar Antoni Gaudi ile daha ünlü bir hale gelmiştir. Barselona hem kültürel açıdan hem de yaz tatili açısında tercih edilen bir şehirdir. Barselona konaklama açısından ulaşım konusunda rahat bir şehirdir. Şehir merkezinden havaalanına ulaşım oldukça kolaydır. Ayrıca gelişmiş metro sistemi sayesinde de gezeceğiniz noktalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Barselona konaklama konusu şehrin gelişmiş metro ağı sayesinde sadece merkezde konumlanmamıştır. Bazı Avrupa şehirlerinde merkeze yakın konaklama daha uygunken, burada bulunan metro ağı sayesinde metroya yakın bölgelerde de konaklayabilirsiniz. Böylece gezi süresi boyunca hem ekonomik açıdan rahat olursunuz, hem de vaktinizi boşa harcamazsınız.

Booking.com’la şimdi ayırt otelde öde!

Dilerseniz alttaki otel önerileri bölümünde linklerine tıklayarak dünyanın en güvenilir ve ünlü konaklama sitesi olan booking.com‘dan rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Üstelik seçeceğiniz otele bağlı olarak ödemenizi konaklama tarihinde otele yerleştiğinizde de  yapabilirsiniz. Kendi gezilerimde de tercih ettiğim booking.com ile birbirinden güzel otellerde çok uygun fiyatlara konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bir çok otel konaklama gününe kadar rezervasyon iptal seçeneği sunuyor.

Barselona Konaklama Önerileri

Barselona konaklamaHotel Balmoral ****

Hotel Balmoral benim her 2 Barselona gezimde de severek kaldığım, çok kaliteli ve sunduğu hizmete göre ekonomik sayılabilecek bir otel. Hotel Balmoral tüm konaklama sitelerinde çok yüksek ziyaretçi puanına sahip. Otel konum olarak sakin ama merkezi bir yerde bulunuyor. Diagonal Metro İstasyonu ve Passeig de Gracia Bulvarı 5 dakika yürüyüş mesafesinde. Odalar modern ve kaliteli. Konaklamanızı dilerseniz kahvaltı hariç/dahil seçebilirsiniz. Ekstra kahvaltı 14 Euro. Eğer tercih ederseniz kahvaltısı gayet güzel. Otelde spa, sauna ve güneşlenme bölümleri bulunuyor.

Otelin fiyatı rezervasyon yaptıracağınız zamana bağlı olarak değişmekle birlikte 95-115 Euro arasında oda fiyatına sahip. Detaylı bilgi için tıklayın, Hotel Balmoral.

Hotel Acta AntibiesActa Antibes **

Hotel Acta Antibes özellikle ekonomik oteller arasında öne çıkan bir yer. 2 yıldızlı otel konum olarak Sagrada Familia‘ya 10 dakikalık yürüme mesafesinde. Otele 200 metre uzaklıkta Monumental Metro İstasyonu yer alıyor. Otelin odaları çok büyük olmasa da  şık ve temiz. Otel fiyatına açık büfe kahvaltı dahil. Ayrıca otelde ücretsiz Wi-fi bulunuyor. Otelin sahip olduğu ziyaretçi değerlendirme puanı ise tüm konaklama sitelerinde çok yüksek. Otel hem ekonomik ve hem de yüksek ziyaretçi puanına sahip olduğu için rezervasyonunuzu mümkün olduğunca erken yapmanızda fayda var.

Otelin fiyatı rezervasyon yaptıracağınız zamana bağlı olarak değişmekle birlikte 80-120 Euro arasında oda fiyatına sahip. Detaylı bilgi için tıklayın, Hotel Acta Antibes.

Vinnci BitHotel Vincci Bit ****

Barselona’da yer alan en kaliteli ve ekonomik konaklama fiyatlarına sahip otellerden biri Hotel Vincci Bit. Otel konum olarak Mar Bella Plajı’na sadece 10 dakikalık yürüyüş mesafesinde yer alıyor. El Maresme Forum Metro İstasyonu otele yürüyerek yaklaşık 7 dakika uzaklıkta. Dilerseniz konaklamanızı kahvaltı dahil/hariç olarak seçebilirsiniz. Ekstra kahvaltı 15 Euro. Otelde ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcut. Otel, Diagonal Mar Alışveriş Merkezi’ne sadece 300 metre uzaklıkta.

Konum olarak çok merkezi yerde bulunmasa da otel sahip olduğu fiyat/performans değerleri ile Barselona konaklama önerileri listesinde yer almayı hak ediyor.

Otelin fiyatı rezervasyon yaptıracağınız zamana bağlı olarak değişmekle birlikte 100-140 Euro arasında oda fiyatına sahip. Detaylı bilgi için tıklayın, Hotel Vincci Bit.

Başta yukarıda adı geçen oteller olmak üzere tüm Barselona otellerinin en uygun fiyatlarını görmek için tıklayın, Barselona otelleri.

Barselona Otel Arama Motoru

Otel Ara

Destinasyon
Check-in tarihi
Check-out tarihi

 

Barselona Konaklama Hakkında

Barselona konaklama açısından bazı Avrupa ülkelerine göre oldukça ekonomiktir. Pek çok hostelin yanı sıra kaliteli otellerde de kalabilirsiniz. Bazı şehirlere nazaran 4 yıldızlı oteller de Barselona’da oldukça uygundur. İki kişi geceliği ortalama 100 euro civarında olan oteller de mevcuttur. Bu fiyatlar erken rezervasyona ve gidilecek zaman dilimine bağlı olarak değişmektedir. Barselona’da illaki şehir merkezinde kalmanıza gerek yoktur. Çok gelişmiş bir metro sistemi olduğundan metro ağına yakınlığınız önemlidir. Bu yüzden Diagonal Bulvarı gibi bölgelerde bütenize uygun oteller bulmanız mümkündür. Barselona konaklama her bütçeye ve her konuma göre şekillenmektedir. Yine de bazı Avrupa ülkelerine göre 4-5 yıldızlı otel fiyatlarını da daha uygun bulmak mümkündür.

Barselona konaklama araştırması yaparken otelin konumuna, ziyaretçi değerlendirmelerine ve mutlaka fiyat ile performans kalitesinin uygunluğuna dikkat etmek gerekir. Bunların dışında oda boyutları, temizlik, otel hizmetleri, konumu da araştırdığınız zaman dikkat etmeniz gereken konular arasındadır.  Barselona konaklama konusunda dikkat edilmesi gereken noktaları düzenli bir şekilde yazacak olursak;

  • Metro hattının düzgün kurulması sebebiyle metro hattına yakınlık
  • Merkez otel oda fiyatları ile kıyaslamalar
  • Performans kalitesine göre fiyat karşılaştırmaları
  • Odaların boyutları ve temizliği
  • Gezi planınıza göre konaklama alanının uygunluğu
  • Ziyaretçi değerlendirmeleri

Etiketler: , , , , ,

Kategori: Barselona Konaklama, Barselona Rehberi, Otel tavsiyeleri

Bir Cevap Yazın