buy flexeril online flexeril no prescription buy flexeril without prescription buy Propecia online buy Propecia buy Propecia no prescription Zyban without prescription Buy Zyban Online buy Zyban no prescription buy flagyl online buy flagyl without prescription flagyl no prescription buy nolvadex online nolvadex no prescription buy nolvadex without prescription buy Vardenafil online Buy Vardenafil No Prescription buy Vardenafil without prescription Blue Mountain Pharmacy Blue Mountain Pharmacy online Blue Mountain Pharmacy online buy Norvasc no prescription Buy Norvasc buy Norvasc online synthroid no prescription buy synthroid online buy synthroid without prescription buspar no prescription buy buspar online buy buspar without prescription buy abilify online abilify without prescription buy abilify no prescription buy effexor online buy effexor without prescription effexor no prescription

Eskişehir Konaklama Önerileri

| 20 Ocak 2014 |

Eskişehir konaklama konusunda Anadolu’da en rahat edeceğiniz şehirlerin başında geliyor. Şehrin gerek sahip olduğu öğrenci potansiyeli gerekse de gelişmiş sanayi kenti olma özelliğinden dolayı yılın her anı dışarıdan turist çekiyor. Bu yüzden şehir içinde bir çok kaliteli otelin yanında ufak, butik oteller de var. Her ne kadar Eskişehir konaklama konusunda sıkıntı çekmeyeceğiniz bir yerdir desek de özellikle Anadolu ve Osmangazi Üniversite’lerinin mezuniyet zamanları şehirde boş oda bulmak biraz sıkıntılı olabiliyor. Bu nedenle üniversitelerinin mezuniyet zamanlarında Eskişehir’e bir gezi planlıyorsanız otelinizi mümkün olduğunda erken ayırtın.

Booking.com’la şimdi ayırt otelde öde!

Dilerseniz alttaki otel önerileri bölümünde linklerine tıklayarak dünyanın en güvenilir ve ünlü konaklama sitesi olan booking.com‘dan rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Üstelik seçeceğiniz otele bağlı olarak ödemenizi konaklama tarihinde otele yerleştiğinizde de  yapabilirsiniz. Kendi gezilerimde de tercih ettiğim booking.com ile birbirinden güzel otellerde çok uygun fiyatlara konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bir çok otel konaklama gününe kadar rezervasyon iptal seçeneği sunuyor.

Eskişehir Konaklama Önerileri

Eskişehir konaklamaVerman Hotel ***

Eskişehir’in en hareketli bölgelerinden Bağlar Bölgesi’nde bulunan Verman Hotel Eskişehir’deki en güzel otellerden biri. Anadolu Üniversitesi’ne yakın konumundan dolayı otel gece gündüz devamlı hareketli. Bölgede bir çok cafe ve restaurant bulmak mümkün. Otel, Havacılık Müzesi’ne sadece 300 metre ve Espark Alışveriş Merkezi’ne 1 km mesafede yer alıyor. Ayrıca otelin hemen önünden geçen tramvay ağı ile şehrin her yerine kolayca ulaşmak mümkün. Odalar son derece modern ve temiz. Oda içinde ücretsiz Wi-fi ise önemli bir artı. Otel bir çok konaklama sitesinde çok yüksek ziyaretçi puanına sahip. Otelin gecelik fiyatına kahvaltı da dahil.

Otelin fiyatı rezervasyon yaptıracağınız zamana bağlı olarak değişmekle birlikte 100-160 TL arasında oda fiyatına sahip. Detaylı bilgi için tıklayın, Verman Hotel.

Grand Namlı Hotel

Grand Namlı Hotel ***

Eskişehir geziniz boyunca konaklama yapabileceğiniz bir diğer güzel otel: Grand Namlı Hotel. Otelin bulunduğu konum olan Bağlar Bölgesi, Anadolu Üniversitesi ve üniversitede okuyan öğrencilere ev sahipliği yapıyor. Bu yönüyle otelin etrafı günün her anı hareketli. Otelin hemen karşısında Eskişehir’in en büyük alışveriş merkezi olan Espark Avm yer alıyor. Ayrıca Haller Gençlik Merkezi de aynı bölgede yer alıyor. Otel bir çok konaklama sitesinde çok yüksek ziyaretçi puanına sahip. Otel odaları ise son derece modern ve temiz.

Otelin fiyatı rezervasyon yaptıracağınız zamana bağlı olarak değişmekle birlikte 110-150 TL arasında oda fiyatına sahip. Detaylı bilgi için tıklayın, Grand Namlı Hotel.

İbis Hotel Eskişehirİbis Hotel ***

Eskişehir tren garına 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan Ibis Hotel küçük ama modern döşenmiş odalara sahip. Odalarda klima, kablo TV ve ücretsiz Wi-Fi mevcut. Eskişehir’in en hareketli bölgelerinden birinde yer alan Ibis Hotel’in etrafı gece gündüz hareketlidir. Karnınız acıktığında otel bünyesindeki Wok-In restoranı ziyaret edebilirsiniz. Otele yakın konuma yer alan tramvay ağını kullanarak şehrin bir çok bölgesine kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca otel bünyesine ücretsiz otopark da mevcut. Yukarıda tavsiye ettiğim diğer oteller gibi Ibis Hotel de bir çok konaklama sitesinde çok yüksek ziyaretçi puanına sahip.

Otelin fiyatı rezervasyon yaptıracağınız zamana bağlı olarak değişmekle birlikte 100-140 TL arasında oda fiyatına sahip.

Detaylı bilgi için tıklayın, Ibis Hotel.

Başta yukarıda adı geçen oteller olmak üzere tüm Eskişehir otellerinin en uygun fiyatlarını görmek için tıklayın, Eskişehir otelleri.

Eskişehir Otel Arama Motoru

Otel Ara

Destinasyon
Check-in tarihi
Check-out tarihi

 

Eskişehir Konaklama

Eskişehir konaklama açısından diğer bölge şehirlerinden çok daha ileri bir konumdadır. Şehrin her yanında çok sayıda otel bulunmaktadır. Bulundukları konumları ile müşteri kitlesi çeken bu otellerin kimisi şehrin kaplıca ve hamamlarına ilgi duyan turistleri çekmektedir. Bu oteller özellikle Sıcak Sular bölgesinde bulunmaktadır.

Hamamyolu bölgesi içinde kalan Sıcak Sular şehrin en eski hamamlarının bulunduğu yere verilen isimdir. Burada bulunan hamamlar kendiliğinden bölgeye turizm geliri sağlamaktadır. Ayrıca şehre buradaki hamamları tercih ederek gelen turistler de otellerde konaklamaktadır. Eskişehir konaklama seçenekleri içinde en spesifik müşteri kitlesi bu yüzden bu otellerde bulunmaktadır.

Anadolu ve Osmangazi üniversitelerinin şehrin turizm gelirlerine sağladığı katkı tartışılamaz. Başta bilim ve kongre turizmi olmak üzere pek çok alanda bölgeye çok sayıda turistin gelmesini sağlayan temel etmenler arasında üniversiteler bulunmaktadır. Diğer yandan özellikle kayıt dönemlerinde Eskişehir’de artan otel talebine en başta cevap veren işletmeler üniversite kampüslerine yakın bölgelerde yer almaktadır. Tarih sevenler için Odunpazarı Evleri başta olmak üzere şehrin bir kaç bölgesinde bulabileceğiniz butik oteller de Eskişehir konaklama hizmetlerine iyi alternatifler sağlamaktadır. Odunpazarı Evleri içinde bulunan butik oteller şehrin tarihi ve kültürel dokusu hakkında iyi bir fikir edinmenizi sağlayacaktır.

Eskişehir konaklama seçeneklerinin elit düzeydekileri ise genellikle Tepebaşı bölgesinde yer almaktadır. Anemon Hotel, Ibis Hotel gibi oteller biraz daha yüksek fiyatlarla ancak daha iyi seçeneklerle hizmet sunmaktadır.. Bu oteller de yılın her döneminde çok sayıda ziyaretçiyi ağırlamaktadır.

Eskişehir’e hangi amaçla gelmiş olursanız olun otel tercihlerinizi genel kriterlere bağlı olarak düzenlemelisiniz. Şehrin toplu ulaşım araçları ve taksileri ile her yere kolay ve rahat erişim mümkündür. En uzun şehir içi yolun araçla yarım saati bulmadığı bir şehirde ulaşım odaklı otel seçimi yapmak yanlış olacaktır. Bu yüzden otel seçimleri fiyat ve kalite oranına bağlı olarak yapılmalıdır. Burada bu kriterlere bağlı olarak tercih yapmanızı sağlayan otel arama motoru şehre yapacağınız ziyaret öncesi planlamalarınızı eksiksiz yapmanıza yardımcı olacaktır. Eskişehir konaklama seçenekleri içinden seçtiğimiz otel önerilerine de göz atmalısınız.

Etiketler: , , , , , , , ,

Kategori: Eskişehir Konaklama, Eskişehir Rehberi, Otel tavsiyeleri

Bir Cevap Yazın