Abant'ta nerede kalınır Gezip Gördüm

Abant’ta Nerede Kalınır? En İyi 5 Bölge & Oteller

Abant’ta nerede kalınır? Bolu’nun nadide bölgelerinden Abant ya da Abant Gölü, dört mevsim tatil için hem doğal güzellikleri, hem de ideal konumuyla birçok gezginin tercih ettiği rotalardan biri.

Özellikle İstanbul, Ankara, Bursa gibi büyük şehirlere yakınlığıyla hafta sonu kaçamakları ya da kısa zamanlı tatiller için sıklıkla tercih edilen Abant’ta konaklama için her bütçeye ve her zevke uygun seçenek bulunuyor.

Siz de Abant’ta nerede kalınır, en iyi Abant otelleri hangileri gibi sorulara cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz!

Bu rehberde Abant’ta konaklama için Abant Gölü’nü ideal konum alarak farklı bölgelere ve otel önerilerine değineceğim. Rehber boyunca önce Abant Gölü çevresi otelleri ile başlayacak, sonrasında Abant Yolu üzerinde bulunan Dereceören, Akçaalan ve Yolçatı otelleri için önerilerimi paylaşacağım.

Son olarak ise Abant Gölü’ne yaklaşık 40 km uzaklıkta yer alan Bolu merkez otelleri hakkındaki tavsiyelerimi aktaracağım.

Umarım Abant’ta nerede kalınır sorunuz için kolayca cevap bulur ve tatil planlarınızı hayata dökmeye başlarsınız. Abant’ta otel tavsiyesi için hızlıca birkaç öneri isteyenler aşağıda sıraladığım otellere göz atabilir. Şimdiden iyi tatiller!

Abant’ta Nerede Kalınır?

Abant'ta nerede kalınır rehberi

Abant’ta konaklama için ideal başlıca 5 seçenek bulunuyor:

  1. Abant’ın en güzel ve turistik yeri Abant Gölü çevresi,
  2. Abant Yolu üzerinde, Abant Gölü’ne yakın uygun fiyatlı konaklama seçenekleri sunan bir bölge Dereceören Köyü mevkii,
  3. Abant Yolu üzerinde, Bolu merkez ve Abant Gölü’ne en ideal konumda bulunan, Abant’ın doğal güzelliklerini yaşayabileceğiniz Akçaalan Köyü mevkii,
  4. Abant Yolu girişinde, doğal güzellikleri ve merkezi olanakları bir arada bulabileceğiniz Yolçatı mevkii ve benzer lokasyonda daha köy ortamı isteyenler için Ömerler mevkii,
  5. Abant’ta merkezi bir konaklama bölgesi tercih edip çevreyi günlük gezi rotalarıyla gezmek isteyenler için Bolu merkez.

1. Abant Gölü

Abant'ta nerede kalınır Abant Gölü otelleri

Doğayla iç içe, huzur dolu bir tatil için Abant’ta nerede kalınır? Tabii ki ilk seçenek Abant Gölü.

Abant Tabiat Parkı içerisinde yer alan Abant Gölü, Bolu’ya yaklaşık 40 km uzaklıkta bulunuyor. Abant ve Keremali dağları arasında bir vadide oluşum göstermiş bir heyelan gölü. Yemyeşil doğası, tertemiz havası, endemik türleriyle Abant Gölü aynı zamanda Bolu’nun en turistik yeri.

Abant Gölü’nde konaklama için fazla sayıda alternatif olduğu söylenemez. Koruma alanı bölgesi olduğu için sınırlı tesis var ancak bütçenize ve zevkinize göre bir otel bulmanız mümkün olacaktır. Abant Gölü otel önerilerine geçmeden önce bu bölgede konaklamanın artıları ve eksilerinden kısaca bahsetmek isterim.

Öncelikle Abant’a seyahat amacınız doğanın içinde huzur bulmak, sessiz sakin bir tatil yapmaksa Abant Gölü otelleri tam dilediğiniz tatili yaşamanız için ideal olacaktır.

Abant Gölü’nde konaklayarak bölgede bulunan restoranlarda keyifli yemek yiyebilir, doğa yürüyüşleri yapabilir ya da manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz.

Daha fazla aktivite içinse gölün çevresinden açılarak göl çevresindeki ormanlarda doğa keşifleri yapabilir, belirli dönemlerde balık tutabilir ya da yamaç paraşütü yapabilirsiniz.

Ancak hareket, gece hayatı, alışveriş gibi olanaklar arıyorsanız bu bölgede konaklamanızı tavsiye etmem. Abant Gölü’ne ulaşım için minibüsler bulunsa da istediğiniz her an, istediğiniz yere gitmek merkezi bir noktada konaklamaya kıyasla zor olacaktır.

Abant Gölü’nde otel tercih edecekler için ufak bir tavsiye: Özellikle hafta sonu için plan yapıyorsanız otel rezervasyonunuzu erken yapmalısınız. Sınırlı sayıda tesis olduğu ve genellikle hafta sonları talep arttığı için yer bulmak neredeyse imkansız olabiliyor.

Abant Gölü Çevresi’ndeki En Popüler Oteller

Abant Göl Evleri: Abant Gölü’nde uygun fiyatlı otel arayanlar için en iyi seçeneklerden biri olan tesis göle yalnızca 300 metre mesafede, doğanın içerisinde yer alıyor.

5★ Abant Palace Hotel:  Abant Gölü’nde lüks otel arayanlar için ideal bu tesis gölün kıyısında, yeşillikler içerisinde yer alıyor. Spa, kapalı havuz, sauna gibi olanaklarıyla keyif yapmak için birebir.

5★ Grand Abant Hotel and Congress Center: Büyük Abant Hotel olarak da bilinen bu tesis Abant Gölü yakını otel arıyor ve lüks bir seçenek istiyorsanız mutlaka göz atmanız gereken bir seçenek. İş gezileri ve turistik seyahatler için ideal.

2. Dereceören Köyü Mevkii

Abant'ta nerede kalınır Dereceören bölgesi

Abant’ta nerede kalınır sorusuna vereceğim ikinci önerim Dereceören mevkii.

Dereceören, Abant Yolu üzerinde, Abant Gölü’ne gelmeden göle yaklaşık 10 km uzaklıkta yer alıyor. Abant’ta konaklama için göle yakın ancak daha uygun fiyatlı tesis arayanların ilk tercih ettiği bölgelerden biri.

Dereceören mevkii olarak bahsettiğim bölgeyi Dereceören Köyü ve Abant Yolu üzerinde kalan Dereceören mevkii olarak düşünebilirsiniz.

Yoldan 3 km içeri girdiğinizde Dereceören Köyü merkezine ulaşıyorsunuz. Hem yol üzerinde, hem de köy merkezinde konaklama için birçok alternatif var.

Dereceören’den Abant Gölü’ne ulaşım eğer aracınız varsa yaklaşık 10 dakika sürecektir. Kişisel aracınızın olmaması durumunda ise minibüslerle hem Bolu merkez tarafına, hem de Abant Gölü tarafına kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Peki Abant’ta konaklama için Dereceören’i tercih ettiğinizde ne gibi avantajlarınız olacak? Öncelikle Abant Gölü otel fiyatları ile kıyasladığımızda Dereceören otelleri çok daha uygun fiyatlı olacaktır.

Abant’ın yemyeşil doğası ve tertemiz havası da burada aynı. Ormanların içinde temiz havayı bol bol içinize çekebilir, doğa yürüyüşleri, piknikler, keşifler ve daha birçok doğa aktivitesinin keyfini çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda Abant’ta yemek için de keyifli birçok restoranı bu bölgede bulabilirsiniz.

Dereceören’deki En Popüler Oteller

Doğa Köşkü Abant Bungalov Evleri: Dereceören Köy Yolu üzerinde yer alan tesis Abant’ta bungalov konaklama deneyimi isteyenler için uygun fiyatlı, güzel bir seçenek.

Abant Vadi: Dereceören Köyü’nde, Abant Gölü’ne 10 km mesafede yer alan tesis Abant’ta doğayla baş başa, çevreden izole bir konaklama deneyimi sunuyor. Bir aile işletmesi olan tesiste evinizde gibi hissediyorsunuz.

Abant Yeşil Vadi Koç Pansiyon: Dereceören Köyü’nde yer alan tesis Abant Gölü’ne yakın uygun fiyatlı konaklama deneyimi isteyenlere uygun.

3★ Abant Kartal Yuvası Hotel: Abant Gölü’ne 5 dakikalık sürüş mesafesinde yer alan tesis ahşap dekorasyonuyla sıcak bir atmosfer sunuyor. Balkonlu ve jakuzili odalarıyla özellikle çiftler için ideal.

5★ Abant Manzara Otel: Abant Yolu üzerinde, Dereceören mevkiinde hizmet veren tesis doğanın içerisinde sıralı villa tipi yapılarla hizmet veriyor. Her odada doğa manzarası, televizyon, ücretsiz internet gibi olanaklar var. Ancak tercih edeceklerin dikkatine otel alkolsüz hizmet veriyor.

3. Akçaalan Köyü Mevkii

Akçaalan otelleri

Abant’ta konaklama için en çok tercih edilen bölgelerden bir diğeri Akçaalan Köyü mevkii. Eğer siz de Bolu merkeze ve Abant Gölü’ne orta mesafe bir noktada olmak için Abant’ta nerede kalınır? diyorsanız Akçaalan otelleri aradığınız seçenekler olabilir.

Akçaalan mevkii, Abant Yolu üzerinde, Abant Gölü’ne yaklaşık 15 km ve Bolu merkeze yaklaşık 20 km mesafede yer alıyor. Dereceören gibi Akçaalan mevkiini de hem yol üzerinde, hem de Akçaalan Köyü’nde yer alan tesisler olarak düşünebilirsiniz.

Akçaalan Köyü’nde konaklamayı tercih edecek olursanız Abant Yolu’ndan köy yoluna doğru yaklaşık 2 km ilerlemeniz gerekecektir.

Akçaalan’da konaklama için uygun fiyatlı pansiyonların yanında lüks oteller, bungalov evler ve butik oteller gibi farklı seçenekleri bulabilirsiniz. Özellikle yol üzerinde tesisler ve restoranlar daha yoğun yer alıyor.

Akçaalan da rehberde bahsettiğim önceki bölgeler gibi Abant’ın nefis doğasını yaşamanızı sağlayacak bir bölge. Sessiz, sakin ve huzurlu bu bölgede kafa dinleyip yenileneceğiniz bir tatil mümkün olacaktır.

Akçaalan’dan Abant Gölü’ne ulaşım için minibüsleri kullanabilir ya da kişisel aracınız varsa yaklaşık 15 dakikada göle ulaşabilirsiniz.

Akçaalan’daki En Popüler Oteller

Abant Lotus Otel: Akçaalan’da lüks otel tercih etmek isterseniz Abant Lotus Otel tam size göre bir seçenek olabilir. Doğanın içerisinde, nehir kenarında hizmet veren tesisin odalarından ortak alanlarına her yer oldukça modern ve lüks dekore edilmiş. Zaman geçirmek için bahçe, spa merkezi, restoran, bar gibi olanaklar bulunuyor.

Abant Bahçeli Köşk Otel: Bungalovdan dublex aile odasına, deluxe odadan standart odaya birçok oda çeşidi bulunan tesis özellikle kalabalık gruplar için uygun fiyatlı konaklama deneyimi sunuyor.

5★ Abant Aden Boutique Hotel & SpaAbant’ta lüks otel istiyorsanız Akçaalan lüks otelleri arasında yer alan bu şık ve modern tesise göz atabilirsiniz. Odalarda balkon ve jakuzi bulunuyor.

4. Yolçatı – Ömerler Mevkii

Yolçatı Ömerler otellri Abant

Yolçatı ve Ömerler, Abant’ta konaklama için tercih edebileceğiniz 2 km’lik mesafelerde, neredeyse aynı lokasyonda bulunan iki farklı bölge.

Ben rehberde bu ikiliyi oldukça yakın olmalarından dolayı tek başlıkta ele almak istedim ancak siz Abant’ta otel seçiminizi yaparken bu ikili arasındaki farkları göz önünde bulundurarak karar verebilirsiniz.

Abant’ın doğal güzelliklerine yakın olmak ancak şehirleşmenin olduğu merkezi bir noktada konaklamak istiyorsanız Yolçatı mevkiinde yer alan tesislere bakabilirsiniz. Eğer şehirleşmeye yakın ancak köy ortamını hissedeceğiniz bir konaklama deneyimi istiyorsanız da Ömerler mevkiine göz atmalısınız.

Öncelikle Yolçatı mevkiinden kısaca bahsedeyim. Abant Yolu’nun hemen girişinde ve Bolu Düzce Otoyolu üzerinde bulunan Yolçatı bölgesi, “Abant’ta Nerede Kalınır?” rehberinde bahsettiğim önceki bölgelere göre daha şehir hayatının hakim olduğu bir konaklama deneyimi sunuyor.

Yolçatı hem Abant Gölü’ne, hem de Bolu merkeze oldukça yakın noktada yer alıyor. Yakın çevrede ise dilerseniz AVM, dilerseniz Bolu Kent Ormanı da dahil olmak üzere Abant’ın enfes doğal güzelliklerini bulabileceğiniz çeşitlilik var.

Ömerler ise Abant Yolu üzerinde yaklaşık 2 km ilerlediğinizde önünüze çıkan şirin Abant köylerinden biri. İçinden Büyüksu Çayı geçen Ömerler Köyü, Abant’ın maviyle yeşili bir araya getiren doğasını keşfetmek için fazla popüler olmayan ancak fazlasıyla güzel alternatiflerden biri.

Dereceören ve Akçaalan bölgelerinde olduğu gibi Ömerler mevkiinde, Abant Yolu üzerinde kalan konaklama tesislerini tercih edebilir ya da köy merkezine doğru, iç kesimlere ilerleyerek buradaki tesislere şans verebilirsiniz.

Kısacası her iki bölgede de pansiyonlardan otellere, butik tesislerden bungalov tarzı otantik seçeneklere pek çok konaklama alternatifi bulunuyor.

Yolçatı & Ömerler’deki En Popüler Oteller

Highway Otel: Yolçatı’da merkezi otel arıyorsanız Abant Yolu girişinde otoyol üzerinde yer alan bu tesise göz atabilirsiniz. Fiyat performans açısından oldukça ideal bir seçenek.

Von Resort Abant: Ömerler’de, Bolu Kent Ormanı yakınlarında, doğanın içerisinde yer alan bu tesis geniş bir alana yayılmış villa odalarla hizmet veriyor. Bardan çocuk eğlence alanına olanaklarıyla hem çiftlere, hem çocuklu ailelere yönelik hizmet sunuyor.

Abant Korudam Konak Pansiyon: Ömerler Köyü’nde, Abant Yolu’nın 2 kilometresinde yer alan tesis hem merkeze, hem de Abant Gölü’ne ideal mesafede yer alıyor. Ahşap bir konak içerisinde hizmet veren tesis oldukça samimi bir atmosfer sunuyor.

Abant Hayalim Pansiyon: Yolçatı’da uygun fiyatlı otel arıyorsanız bu tesise göz atabilirsiniz. Ömerler Köyü tarafında yer alan tesis Abant Gölü’ne 19 km, Bolu merkeze 15 km mesafede bulunuyor.

5. Bolu Merkez

Abant Bolu otel tavsiyesi

Yolunuz Abant tarafına düşmüşken yalnızca Abant Gölü’nü değil, Bolu’nun farklı güzelliklerini de görmek ve günübirlik rotalarla kendinize bir tatil planı çizmek istiyorsanız konaklama için Bolu merkez bölgesine göz atabilirsiniz.

Pansiyonlardan lüks otellere konaklama tesislerinin yanında restoranlar, alışveriş merkezleri, müzeler, tarihi ve turistik yerleri de bulabileceğiniz Bolu merkez, Abant başta olmak üzere çevreyi doyasıya gezmek için ulaşım açısından en ideal bölge.

Bu nedenle otel seçiminizi Bolu merkezden yana kullanarak hem Abant’ı, hem de Yedigöller, Gölcük, Kartalkaya, Akkaya Travertenleri, Karacasu Kaplıcaları, Bolu yaylaları veya Seben, Sünnet gibi meşhur Bolu gölleri benzeri Bolu’da gezilecek yerler listelerini süsleyen farklı yerleri kolayca ziyaret edebilirsiniz.

Rehberimiz özelinde detay verecek olursam, Bolu merkezde otel tercih edecek olursanız Abant Gölü’ne ulaşım, ziyaret gibi konular nasıl olur? Bolu merkez Abant Gölü arası yaklaşık 40 km.

Eğer aracınız varsa ortalama 35 – 40 dakikada Abant Gölü’ne gidebilirsiniz. Kişisel aracınız olmayacaksa ise merkezden kalkan Abant Gölü minibüsleri ile ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Yani her şekilde göle kolayca ulaşım mümkün.

Peki Bolu merkezde nerede kalınır? Bolu Müzesi ve Yukarı Taşhan otel seçiminizde turistik noktalar olarak referans alabileceğiniz yerler.

İsmetpaşa Caddesi, Taşhancılar Caddesi ve Cumhuriyet Caddesi ise Bolu merkezin en hareketli bölgeleri. Mahalle olaraksa Tabaklar, Büyükcami ve Karaçayır mahallelerine göz atabilirsiniz.

Bolu Merkez’deki En Popüler Oteller

Adanaz Suit Otel: Bolu’da uygun fiyatlı otel isteyenler için hem merkezi, hem de olanaklar açısından zengin güzel bir seçenek.

3★ Otel 374: Bolu’da merkezi otel arıyorsanız bu şirin, modern ve konforlu tesise göz atabilirsiniz. Bolu’da gezilecek yerlere yakınlığının yanında odalarıyla da öne çıkıyor.

4★ Soylu Hotel: Bolu lüks otelleri arasında yer alan bu tesis Bolu merkeze yaklaşık 1 km uzaklıkta yer alıyor. Saunadan hamama, restorandan bara pek çok olanak sunuyor.

4★ Hampton by Hilton Bolu: Bolu’da lüks otel arıyorsanız bakmanız gereken ilk seçeneklerden olan bu tesis konforlu, modern ve şık odalarının yanında olanaklarıyla da hem iş gezileri, hem turistik geziler için mükemmel.

Abant’ta Ulaşım

Abant'ta konaklama ve ulaşım

Abant’ta konaklama için bölge kararınızı verirken Abant’ta ulaşım fikirlerinizi etkileyen konulardan biri olabilir.

Abant’a ulaşım kolaylığı aslında birçok gezgini bölgeye çeken en önemli avantajlardan biri. Özellikle kendi aracınız varsa Ankara’dan Abant’a yaklaşık 2 saat, İstanbul’dan Abant’a yaklaşk 3 saat gibi oldukça kısa sürelerde varabiliyorsunuz.

Eğer kişisel aracınız yoksa ise öncelikle Bolu’ya giderek Bolu’dan Abant’a minibüs veya taksi ile ortalama 40 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yakın bölgeden değil de daha uzak şehirlerden Abant’a uçakla gelmeyi tercih ederseniz ise en yakın havalimanı Ankara Esenboğa Havalimanı oluyor.

Böyle bir planda Abant’ta araç kiralamak isterseniz havalimanında bulunan araç kiralama firmalarını ya da Bolu’da araç kiralama için uygun noktaları düşünebilirsiniz.

Peki Abant’ta ulaşım için en ideal konaklama bölgesi neresi? Eğer tatilden beklentiniz Abant Gölü’nün keyfini çıkarmak ve doğa içinde dinlenmekse tabii ki Abant Gölü çevresi oteller. Ancak sadece Abant Gölü’nü değil, bölgenin diğer güzelliklerini de keşfedeceğiniz bir tatil deneyimi yaşamak istiyorsanız Bolu merkez otelleri.

Abant Otel Fiyatları & Rezervasyon

Abant otel rezervasyonu

Tatil tarihi yaklaşırken ya da tatil planları yaparken fiyat ve rezervasyon konusu aklınıza mı takılıyor? Abant otel fiyatları ve Abant otel rezervasyonu için faydalanabileceğiniz başlıca bilgileri bu başlık altında bulabilirsiniz!

Öncelikle tatil planlarken en kayda değer bütçelerden biri konaklama için ayrılan bütçe olduğundan dolayı otel fiyatları gezginler için oldukça önemli. Ben de Abant’ta otel fiyatları hakkında aydınlatıcı birkaç bilgi vererek başlamak istiyorum.

Eğer Abant’a seyahat ediyorsanız sizin de muhtemel ilk ve temel rotanız Abant Gölü olacak ve bu bölgedeki otel fiyatları dikkatinizi çekecektir. Abant Gölü çevresinde sınırlı sayıda otel bulunduğu için otel fiyatları şehir otellerine ya da benzer doğa bölgelerine göre daha pahalı.

2 kişi gecelik ortalama 450 – 500 TL’den başlıyor gibi düşünebilirsiniz. Abant Gölü’ne yakın uygun fiyatlı oteller içinse yukarıda bahsettiğim gibi Abant Yolu üzerinde yer alan Dereceören, Akçaalan, Yolçatı ve Ömerler mevkiine göz atabilirsiniz.

Buralarda 2 kişi gecelik 300 TL gibi fiyatlara tesis bulmak mümkün. Daha da uygun fiyatlı seçenekler peşindeyseniz Bolu merkez otel fiyatları size uygun olacaktır. Bolu merkezde 2 kişi gecelik 180 – 200 TL civarında birçok tesis bulabilirsiniz.

Bu arada Abant’ın popüler sezonu diye çok belirgin bir dönem yok. Abant’ta her mevsim farklı güzellikte olduğu ve gezginlerin ilgisini çekmeye devam ettiği için otel fiyatları her mevsim, az çok aynı oluyor. Abant’ta uygun fiyatlı konaklama için hafta sonlarından uzak durmanız ve erken rezervasyonla plan yapmanız faydalı olacaktır.

Fiyatlar konusunda aklınızda birkaç fikir ve bütçe planlaması sağlandıysa gelelim Abant’ta otel rezervasyonu için en kolay çözümlerden birine. Rezervasyonunuzu en hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirmek için benim önerim agoda.com.

Agoda’nın mobil uygulama veya web sitesi üzerinden rezervasyon yaptırabilir ve ücretsiz iptal, otelde ödeme, erken rezervasyon gibi rezervasyon fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Özetle Abant’ta Nerede Kalınır?

Abant otel tavsiyesi & Abant'ta nerede kalınır

Zamanı dar olanlar ya da hızlıca bir cevap isteyenler için özetle Abant’ta nerede kalınır? Abant’ta konaklama için en ideal 5 bölge ve bu bölgelerde yer alan farklı özellikteki tesisler bulunuyor.

Öncelikle Abant’ta konaklama için en popüler bölge Abant Gölü çevresi ancak bölgede az sayıda otel olduğu için seçenek kısıtlı ve fiyatlar yüksek.

Doğa harika, gerçekleştireceğiniz aktivitelerden bölgede keyfini çıkaracağınız restoranlara her şey harika ancak ulaşım, canlılık, alışveriş gibi olanaklar yok.

Derdiniz hareketten, şehirden yana değilse ve doğanın içerisinde, göle yakın ancak daha uygun fiyata konaklamak istiyorsanız ise Dereceören Köyü ve Akçaalan Köyü mevkilerine göz atın.

Her ikisi de Abant Yolu üzerinde, Abant Gölü’ne yaklaşık 10 dakikalık mesafelerde yer alıyor ve aynı Abant Gölü çevresi gibi yemyeşil bir doğa, köy hayatı, sakinlik ve huzur dolu bir deneyim sunuyor.

Bu kadar köy hayatının ve doğanın içerisinde olmak istemezseniz ise Abant Yolu girişinde yer alan Yolçatı mevkiine göz atabilirsiniz. Burası bahsettiğim diğer bölgelere daha daha şehirleşmeyi bulabileceğiniz ve biraz daha merkezi bir nokta.

Ömerler Köyü mevkii ise Yolçatı’dan 2 km sonra karşınıza çıkan küçük bir köy bölgesi. Hem merkezi yer, hem doğal alan isterseniz buraya da şans verebilirsiniz.

Son olarak ise yalnızca Abant’tı değil, Bolu’nun diğer güzelliklerini de gezip görmek isteyenler için ulaşım açısından en ideal Bolu merkez.

Üstelik Bolu merkez yalnızca ulaşım açısından değil, uygun fiyatlı tesisler, alışveriş, yeme içme gibi konularda da bahsettiğim bölgeler arasında en fazla olanağa sahip olan seçenek. Ancak tabii ki tahmin edeceğiniz gibi Abant Gölü’nde ya da Akçaalan’da yaşayabileceğiniz gibi bir doğada konaklama deneyimi bulamıyorsunuz.

Abant’ta otel tavsiyeleri için özet geçecek olursam Abant Gölü’nde otel için 5★ Abant Palace Hotel, Abant Gölü’ne yakın uygun fiyatlı otel için Abant Vadi, Bolu’da uygun fiyatlı otel için Bolu Suit Otel ve son olarak Bolu’da lüks otel için 4★ Hampton by Hilton Bolu isimli tesislere bakabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top