Yurt içi gezilerinizde şehre vardıktan sonra, en önemli sorunlardan biri de ulaşım. Özellikle tatil beldelerinde, bir yerden bir yere ulaşım için kullandığımız taksi, dolmuş gibi araçlar bizleri oldukça masrafa sokabiliyor. Bu noktada aklın yolu güvenli, konforlu ve hesaplı bir araç kiralamaktan geçiyor. Güvenli araç filosuyla geniş seçenekler sunan Avis, düzenlediği araç kiralama kampanyaları ile araç ihtiyaçlarınıza çözüm getiriyor.

Türkiye’de 40.yılını kutlayan öncü oto kiralama şirketlerinden Avis, Türk Hava Yolları yolcularına, 30 Haziran’a kadar Avis’ten yapacakları kiralamalarda %30 indirim sağlıyor. Ayrıca Miles&Smiles üyesi olanlara 1000 mil kazanma fırsatı sunuyor.

40 yıldır oto kiralama sektörün lideri konumunda olan Avis, sağladığı müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet anlayışı ve tüm dünya Avis’lerini satış ve rezervasyon konusunda on-line birbirine bağlayan “Wizard” ağı ile  araç kiralamak isteyenlerin öncelikli tercihi oluyor.

Toplam 75 noktada hizmet veren ofisleri, 2 yurt dışı şirketi ve 300 personeliyle, Türkiye’nin öncü araç kiralama şirketi olan Avis, mobil rezervasyon, elektronik yol kılavuzu, lüks araç kiralama gibi farklı hizmetleriyle de ön plana çıkıyor.

PAYLAŞ
Gezi rehberleri ve yurt içi yurt içi çeşitli destinasyonlar hakkında bilgiler, advertorial reklam içerikleri...

Yorum Yapın

Lütfen yorum yazın.
Lütfen adınızı yazın