Seyahate özel arabayla çıkmak birçok gezgin için tercih edilen bir seyahat tarzı değildir. Çünkü her şeyden önce pahalı bir ulaşım yöntemidir özel arabayla seyahat. Ayrıca tren, otobüs, gemi, bisiklet gibi eğlenceli, maceralı ve nostaljik ulaşım araçları varken pek tercih edilmez özel araçla yapılan seyahatler.

Ancak bazı durumlarda bir otomobil, seyahate çıkmış biri için çok gerekli olabilmektedir. Seyahat için büyük bir şehre gitmişseniz, vaktiniz kısıtlı ancak gezip görmek istediğiniz yerlerin sayısı çoksa özel bir araca ihtiyaç duyabilirsiniz. Ya da toplu taşıma araçlarının uğramadığı, şehrin yerleşimden uzak ve pek keşfedilmemiş bir noktasına yine özel bir arabayla gitmeniz gerekmektedir.

Bu gibi durumlarda, seyahatinizi önceden yaptığınız plana uygun, eksiksiz bir şekilde tamamlayabilmeniz için en rahat çözüm yolu otomobil kiralama yöntemidir. Bir rent a car’dan bütçenize uygun olarak seçip kiralayacağınız bir arabayla seyahat planınızı değiştirmeden istediğiniz yerleri gezip görebilirsiniz. Ancak otomobil kiralarken bir sorunla karşılaşmamanız için kiralama işlemini yapacağınız rent a car’ı doğru seçmeli, seçtiğiniz firmanın özellikle kurumsal, güvenilir ve kaliteli hizmet veren bir otomobil kiralama firması olmasına dikkat etmelisiniz.

Seyahatlerinizde bu tür bir ihtiyacınız olduğunda; şirket politikası olarak yenilikçi yaklaşımları ve müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen Central Rent A Car’ı tercih edebilirsiniz.

Filo kiralama ve günlük kiralama alanlarında hizmet veren Central Rent A Car; otomobil kiralama sektöründe ciddi yatırımlar yapmış ve bu sektörde önemli bir marka haline gelmiştir. “Yepyeni bir araç kiralama deneyimi” anlayışı ile kısa sürede sektörün öncü firmaları arasına giren Central Rent A Car, her geçen gün artan hizmet noktalarıyla şu an Türkiye’nin dört bir yanında tam 15 şehir ve 20 noktada, şehir içi ve havaalanı gibi lokasyonlarda hizmet vermektedir.

Ayrıca Central Rent A Car, firma olarak hizmet verdikleri araçlarla da sektöre bir yenilik getirerek fark yaratmaktadır. Kiralık araç filosunda orta ve üst donanımda otomobiller bulunduran firma, araç gruplarını ekonomik, medium, premium ve lüks sınıf olmak üzere 4 kategoride toplayarak müşterilerin çeşitli ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Rezervasyon yaptırdığınız aracın marka ve modeline sizin karar verdiğiniz Central Rent A Car, internet üzerinden ve bazı banka kartlarıyla yaptığınız kiralamalarda çeşitli kampanya ve avantajlar da sunmaktadır. Detaylar Centraltr.com adresinde.

PAYLAŞ
Gezi rehberleri ve yurt içi yurt içi çeşitli destinasyonlar hakkında bilgiler, advertorial reklam içerikleri...

Yorum Yapın

Lütfen yorum yazın.
Lütfen adınızı yazın