Boğaz Turu Hakkında

Martılar eşliğinde boğazın serin sularında ufak bir gezintiye ne dersiniz? Boğaz turu ve organizasyonlarında amacınız ne olursa olsun, sevdiklerinizle bu eşsiz deneyimi ömrünüz boyunca en azından bir defa yaşamanız gerekmektedir.

Bazen bir iş toplantısı, bazen ise özel bir gece, kimi zaman bir evlilik teklifi anısı boğazın durgun sularına şahit olmuştur. O zaman boğaz turu için fırsatları kendiniz yaratmanız gerekiyor. Yemekli/yemeksiz, alkollü/alkolsüz tüm isteklerinize özel boğaz organizasyonlarınız için kişi sayısı gözetmeksizin organizasyon düzenleme imkânınız bulunmaktadır. Boğaz turu organizasyonlarında sürdürülen aşamalar şu şekilde oluşmaktadır.

Organizasyon Planlaması

Boğaz turu organizasyonu düzenlemeye başlarken, ev sahipliği yapacağız organizasyonda gerekli olan öncelikle katılımcı sayısını belirlemektir. Ardından menü ve alkol seçimi ile servis sürecini belirleyebilirsiniz. Organizasyonun amacını belirterek daha önceden hazırlanacak sürprizlerle de sevdiklerinizin ömürlerinde unutamayacağı anlara bir kare de siz ekleyebilirsiniz.

Boğaz Turu hakkında
İstanbul’da yapılması gerekenler listesinin en tepesine mutlaka Boğaz Turunu ekleyin.

Yat ve Tekne Seçimi

Organizasyon amacına uygun olabilecek yat ve tekne seçimi tamamen sizin isteğinize bağlıdır. Eğer ki 10 kişiden fazla bir katılımcı sayısı olacak ise Tekne seçimleri daha doğru bir karar olacaktır. İki kişilik veya sadece aile fertlerinin katılacağı organizasyonlar için lüks yatlar daha keyif verici bir tercih sayılacaktır.

Başlangıç ve Bitiş Yerleri

Organizasyonlarınızda boğaz turu başlangıç yeri olarak Anadolu ve Avrupa yakasında birçok limanı tercih edebilirsiniz. Anadolu yakasında Beykoz, Üsküdar ve Beylerbeyi iskeleleri seçenekler arasında yer alırken Avrupa yakasında ise Kabataş, Beşiktaş, İstinye, Arnavutköy ve Emirgan sahillerinden katılımcılar tekneye/yata dâhil olabilirler.

Menüler ve Servis

Deneyimli ve birçok mutfak kültürüne sahip Aşçılarımızın ellerinden çıkabilecek lezzetlerin kararını da vermek sizin inisiyatifinizdedir. Menülerde yer alan tavuk, balık ve et seçenekleri günlük olarak taze şekilde temin edilerek barbekü eşliğinde pişirildikten sonra sıcak olarak misafirlerinize servis edilmektedir.

Yemekli Boğaz Turu
Boğaz Turunu keyifli kılmanın yollarından biri de yemekli organizasyonlar.

Ekstra Sürprizler

Organizasyon amacınızı biraz daha özel hale getirmek isterseniz boğaz turu organizasyonlarınızda tercih edebileceğiniz bazı özel hizmetler şu şekildedir.

– Video kaydı
– Balon süslemeleri
– Havai fişek gösterisi
– Yat/Tekne süslemeleri
– Lazer gösterisi ile evlenme teklifi
– Dijital baskı uygulamalı pankartlar

İstanbul'un birbirinden güzel yapılarını Boğaz Turu esnasında keyifle seyredebilirsiniz.
İstanbul’un birbirinden güzel yapılarını Boğaz Turu esnasında keyifle seyredebilirsiniz.
PAYLAŞ
Gezi rehberleri ve yurt içi yurt içi çeşitli destinasyonlar hakkında bilgiler, advertorial reklam içerikleri...

1 Yorum

Yorum Yapın

Lütfen yorum yazın.
Lütfen adınızı yazın