Ana sayfa Booking.com Kampanyası

Booking.com Kampanyası

[alert type=red ]İlginizden dolayı çok teşekkür ederim, hediye kampanyamız 31.03.2016 tarihi itibari ile sona ermiştir. Yeni kampanyalarda görüşmek üzere…[/alert]

Gezip Gördüm ziyaretçileri Booking.com’dan yapacakları otel rezervasyonlarında hediyeler kazanıyor!

Gezipgordum.com ve Booking.com işbirliği ile; Gezip Gördüm üzerinde yer alan Booking.com linklerine tıklayarak yurt dışında 3, yurt içerisinde ise 4 gece ve üzeri konaklamalarınızda, çekilişsiz kurasız herkes D&R’dan 16,50 TL değerinde hediye kazanacak. Hediye kazanmak için yapmanız gereken çok basit.

  • Unutmayın, Gezip Gördüm linklerine tıklayarak Booking.com rezervasyon yapmanız taktirde hiçbir ekstra ücret ödemezsiniz. Hatta Booking.com’a üye girişi yaparsanız %10’a kadar ekstra Genius indirimlerini de görebilirsiniz.

1- Gezip Gördüm üzerinde yer alan bağlantıları kullanarak booking.com’a gir ve rezervasyonunu yap.

Booking.com’da rezervasyon yapmadan önce mutlaka gezipgordum.com’a girip ilgili booking.com linklerine tıklayın. Booking.com linklerini gezi rehberlerinin otel tavsiyeleri yazılarında ya da gezilecek yerler yazılarında bulabilirsiniz. Ayrıca her şehrin sağ sidebar alanında yer alan otel arama kutularını da kullanabilirsiniz. Bu sayfanın sağ tarafındaki alanda da tüm rehberlerin otel tavsiye yazıları ve arama motoru yer alıyor. Bu sayfalardan tavsiye otellere ulaşabilirsiniz. Hiç biri ile uğraşmak istemezseniz şu linke tıklamanız yeterli. Booking.com sayfasına ulaştığınızda sayfa üzerinde “Gezip Gördüm Ortaklığı” ile yazan bir uyarı görmeniz çok önemli.Gezipgordum.com Booking

2- Rezervasyon bilgilerinizi ve seçim yaptığınız hediye bilgilerini alttaki formu kullanarak bize gönder.

Booking.com rezervasyonunuzu tamamladığınızda karşınıza bir “Rezervasyon Numarası” gelecek. Bu numara başta olmak üzere diğer bilgileri sayfa sonundaki form ile bize gönder. Unutmayın, hediye kazanabilmeniz için rezervasyonunuz yurt içinde en az 4 gece, yurt içinde ise en az 3 gece ve üzerinde olmalı. Art arda yapılacak tüm rezervasyonlar kabul edilecektir. Örnek olarak 2 gece Roma’da, 1 gece de Floransa’da konaklamayı düşünüyorsanız bu 2 rezervasyonun bilgilerini de alttaki forma girmeniz gerekiyor. Rezervasyon bilgilerinizi yan yana, aralarda birer boşluk olacak şekilde yazabilirsiniz.

Booking.com Rezervasyon Numarası
Sarı ile işaretli alanda rezervasyon numarası belirtiliyor. Mail adresinize gelen onay formundan da bu numaraya ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar. Aşağıda yer alan kampanya şartlarını yerine getirmiş olmanız durumunda seçim yaptığınız hediyeniz konaklamanız tamamlandıktan sonra 1 hafta içerisinde vermiş olduğunuz adrese gönderilecek.

Kampanya Şartları

1- Hediye kampanyasının ilk şartı MUTLU OLMAK! Unutmayın bu bir çekiliş ya da büyük ölçekli bir kampanya değil. Amacımız gezipgordum.com‘a ilgi gösterenleri bir nebze de olsa mutlu edebilmek. Üstelik bunu sabit bir hediye ile değilde kendi tercih edecekleri bir şey ile yapmak. Kampanya sonucunda ödül tutarınca kitap, e-kitap, dergi, müzik, dvd ya da kırtasiye malzemesi seçebilirsiniz.

2- Kampanya ilk etapta 31.03.2015 tarihine kadar yapılacak rezervasyonlarda geçerli olacak. Kampanyanın ilgi görmesi durumunda bu süre uzayacaktır.

3- Kampanyanın tüm haklarını saklı olup gerekli olduğu durumlarda hediyelerde, kampanya tarih ve şartlarında değişiklikler yapılabilir. Hediyenin değişmesi durumunda benzer fiyata sahip hediyeler hak kazananlara gönderilecektir.

4- Ödül kazanabilmek için Booking.com rezervasyonunuzu mutlaka gezipgordum.com adresindeki ilgili linklere tıklayarak yapmanız gerekiyor. İlgili bağlantılara gezi rehberlerindeki otel sayfalarından ulaşabilirsiniz. Dilerseniz sidebarda yer alan otel arama motorunu da kullanabilirsiniz. Açılan booking.com sayfasının en tepesinde mutlaka “Gezip Gördüm” logosu yer almalı. Açılan sayfayı rezervasyonunuzu tamamlamadan kapatırsanız işlemlere tekrar başlamanız gerekiyor.

5- Sitede yer alan otel ya da şehirler dışındaki yerlerden de rezervasyon yapabilirsiniz. Örnek olarak sitede Viyana ile ilgili otel tavsiyesi olmasa da dilediğiniz Viyana otelinden rezervasyon yaptırabilir kampanyadan yararlanabilirsiniz.

6- Rezervasyon yapılacak tesis mutlaka otel statüsünde olmalı. Hostel, pansiyon, konuk evi, apart otel vb gibi tesisler hediye kapsamı dışındadır. Otellerin statüsünü sahip oldukları yıldızlar ya da otel adındaki “Hotel” vb kelimeler ile belirleyebilirsiniz. Bunun dışında otel araması yaparken booking.com’un sol alanında yer alan “Tesis” filtresini kullanabilirsiniz.

7- Hediye kazanmak için yurt içinde en az 4 gece ve üzeri, yurt dışında ise en az 3 gece ve üzeri rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Aynı yerde 3 gece konaklamak zorunda değilsiniz, birbirini takip eden gecelik konaklamaları kabul ediyoruz. Örnek olarak 2 gece Roma’da kalıp 3. gece Floransa’da kalırsanız da kampanyada yararlanabilirsiniz. Bunun için 3 gecelik rezervasyon bilgilerinizin hepsini alttaki forma girmeniz gerekiyor. Rezervasyon numaraları aralarında bir boşluk bırakarak yazabilirsiniz. Peş peşe olmayan rezervasyonlar hediye kapsamı dışındadır.

8- Kampanya hediyesi DR.com.tr‘den toplam tutarı 16,50 TL olan ürün ya da ürünlerdir. Bu tutar kapsamında; yeni çıkan kitapları, çok satan kitapları, filmleri ya da kırtasiye ürünlerini seçebilirsiniz.

9- Seyahatler her zaman planladığımız gibi gitmeyebilir. Olur da rezervasyonunuzu iptal etmeniz gerekirse ödül kazanabilmeniz için yeni rezervasyonunuzu da aynı şekilde gezipgordum.com bağlantıları ile yapmanız gerekiyor. İlk rezervasyonunuz iptal olacağı için vereceğiniz rezervasyon numarası ile size ödül gönderemeyiz. Eğer yeni bir otel rezervasyonu yaparsanız yeni rezervasyon numaralarınızı bize tekrar göndermeniz gerekiyor.

10- Kampanya tutarınca nakit gönderimi ya da indirim kartı gönderimi yapılmamaktadır.

11- Eğer seçtiğiniz ürünün fiyatı gönderim zamanı 16,50 TL tutarını geçerse sizinle iletişime geçip yeni ürün tercihinizi alacağız.

12- Eğer 01.01.2016 tarihinden önce kampanya şartlarını sağlayan bir rezervasyon yaptırmışsanız ve konaklamanız henüz tamamlanmamışsa size de hediye göndermekten büyük mutluluk duyarız. Rezervasyon bilgilerinizi lütfen bize gönderin.

13- Bunlar dışında aklınıza gelebilecek tüm soruları İLETİŞİM sayfası üzerinden bize sorabilirsiniz.

Kampanya İletişim Formu

Adınız ve Soyadınız

Mail Adresiniz (küçük harf)

Telefon Numaranız (Kargo için)

Booking.com Rezervasyon Numaranız

Hediyenin Gönderilmesini İstediğiniz Adresiniz

DR.com.tr'den Seçtiğiniz Ürünün Linki (max 16,5 TL)