İstanbul yalnızca Türkiye’nin değil aynı zamanda dünyanın en güzel şehirlerinden biri. Her yıl yerli yabancı milyonlarca gezgin ülkemizin en güzel şehrini görmek için İstanbul’a akın ediyor. İstanbul’da yapılacak şeyler listesinin başında ise “Boğaz Turu” yer alıyor. Gezi planınıza uygun olarak katılacağınız boğaz turları ile şehrin en güzel gezi noktalarını keyifle gezebilirsiniz.

Dentur Avrasya’nın gezginler için sunduğu birbirinden cazip tur seçenekleri:

Milli Saraylar Uğramalı Boğaz Turu

İstediğiniz durakta inebilir, daha sonra gelecek olan gemilerimizden herhangi birine binerek turunuzu tamamlayabilirsiniz… Milli Saraylar ile işbirliği içinde geliştirdiğimiz bu yeni tur konseptiyle tek biletle, İstanbul trafiğine girmeden, Dentur Avrasya farkıyla İstanbul’u Milli Saraylar’ıyla birlikte denizden gezme imkânı sunuyor, tur programını ve tur süresini kendinizin belirleyebileceği, muhteşem bir organizasyon.

Kabataş’tan yola çıkan teknelerimiz sırasıyla Beşiktaş, Emirgan, Küçüksu Kasrı, Beylerbeyi Sarayı‘na yanaşacak ve yine gezimizin başlangıç noktası Kabataş‘ta turunu tamamlayacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Turumuzda Anons Sistemi ile Rehberlik Hizmeti mevcuttur. (Türkçe ve İngilizce)

Uğramalı Haliç Turu

Dilerseniz turumuzun ilk durağı olan Rahmi Koç Müzesinde inebilir; klasik otomobilleri, motosikletleri, deniz altı ve uçakları ziyaret edebilir veya keşif küresinde harika vakit geçirebilirsiniz. Eyüp Sultan Camii/Pierre Loti Teleferik durağında indiğiniz zaman ister Eyüp El- Ensari’yi ziyaret edebilir isterseniz Pierre Loti’ye teleferik aracılığıyla çıkabilir, Haliç’in panoramik manzarası eşliğinde kahve keyfi yapabilirsiniz. Miniatürk durağında indiğiniz de ise; Türkiye’deki ve Yurtdışındaki Türk Mimari eserleri ve pek çok İslam Mimari eserlerinin maketlerini görebilir, eserlerin yanında bulunan sesli rehberlik sisteminden bilgi edinebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Turumuzda Anons Sistemi ile Rehberlik Hizmeti mevcuttur. (Türkçe, İngilizce ve Arapça)

Uzun Boğaz Turu (Anadolu Kavağı)

Uzun Boğaz Gezimizde İstanbul Boğazını, Kabataş’tan başlayarak Karadeniz’e kadar görme şansı bulacaksınız. Kabataş’tan denize açıldıktan sonra, şehrin 5 sarayını  ( Topkapı, Dolmabahçe, Yıldız, Çırağan, Beylerbeyi Sarayları ) aynı noktadan panoramik olarak görebileceğiz. Gezimiz Karadeniz’e doğru devam ederken her iki boğaz köprüsünün de altından geçecek, kendinizi boğazın sarayları, kasırları, yalıları ve korularıyla birlikte görsel bir şölenin ortasında bulacaksınız. Yaklaşık 1 saat 15 dakikalık bir seyirden sonra balık restoranlarıyla meşhur Anadolu Kavağı’na ulaşacağız. Köy içerisinden kısa bir doğa yürüşüyle, Yoros Kalesine çıkabilir ve tepedeki kafelerde manzaranın keyfini çıkarıp fotoğraf çekebilirsiniz. 3 saatlik molamız sonrasında, gemilerimiz ile bu sefer boğazın Anadolu kıyısından yol alıp, manzaranın keyfini çıkararak başlangıç noktamıza varacak ve turumuzu sonlandıracağız. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Turumuzda Anons Sistemi ile Rehberlik Hizmeti mevcuttur. (Türkçe ve İngilizce)

Kabataş-Adalar (Kabataş-Heybeliada-Büyükada)

Sizleri ;  Doğal güzelliği  ve tarihi dokusu korunmuş , Bizans ve Osmanlı döneminde hem sürgün yeri  hem de yazlık sayfiye yeri olarak kullanılmış , çam ağaçlarıyla kaplı , motorlu araç trafiği olmayan , ulaşımın faytonlarla sağlandığı , meşhur Balık restoranlarında nefis lezzetler tadabileceğiniz , İstanbul’un masalsı atmosfere sahip “Prens Adaları” na  davet ediyoruz…. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Turumuzda yanaşma esnasında Anons Sistemi ile Rehberlik Hizmeti mevcuttur. (Türkçe ve İngilizce)

PAYLAŞ
Gezi rehberleri ve yurt içi yurt içi çeşitli destinasyonlar hakkında bilgiler, advertorial reklam içerikleri...

Yorum Yapın

Lütfen yorum yazın.
Lütfen adınızı yazın