Mayıs ayının sonlarına geldiğimiz şu günlerde artık herkesin aklının bir köşesinde tatil planları yer alıyor. Okulların kapanmasına sayılı günler kala herkes ekonomik ve eğlenceli bir tatil yapmanın telaşesinde. Üstelik artık son birkaç yıldır Ramazan ayının yaz aylarının ortasına denk geliyor olması tatilcileri biraz daha sıkıştırmış durumda.

Tatilin hepimiz için eğlenceden daha çok yoğun geçen senenin stresini atıp dinlemek için bir ihtiyaç olduğu gerçeğini düşündüğümüzde ekonomik tatil yapmanın önemi bir kez daha karşımıza çıkıyor.

Gezip Görmek, eğlenmek çok güzel. Fakat işin en can alıcı noktası tabi ki yapılacak tatilin, gezinin maksimum fiyat/performansta yapılacak olması. Üstelik dünyanın en güzel sahillerine ve tesislerine sahip olduğumuzu düşünürsek bizim de yabancı turistler gibi uygun fiyatlarla tatil yapabilmek en doğal hakkımız.

Başta Antalya olmak üzere Alanya ve Bodrum gibi bölgelerde sahip olduğumuz binlerce tesis dünya standartlarının çok çok üzerinde hizmet kalitesine ve imkanlara sahip. Üstelik bu bölgelerde sahip olduğumuz birbirinden değerli sahil şeritleri ve plajlar bu tesisleri çok daha fazla önemli kılıyor.

Tesisler ve plajlar güzel, herkes buralarda tatil yapmak ister fakat ya parası diyenler olabilir. İnanın bu tesislerde bizlerin de yabancı misafirler gibi uygun fiyatlara konaklama yapabilmesi içten bile değil. Tek yapmamız gereken bize sunulan fırsatları zamanında değerlendirmek ve elimizi çabuk tutmak. Yukarıda bahsettiğim tüm kaliteli tesisler genellikle planlamalarını erken rezervasyon dönemlerini hedefleyerek yaparlar. Hem bu tesisler için hem de gezginler için erken rezervasyon otellerinde satılan odalar çok daha avantajlıdır.

Erken rezervasyon fırsatlarının başladığı ara dönem tatilinden beri elini biraz ağırdan alanlar için artık son dakikalar oynanıyor diyebiliriz. Bugünlerde yapacağınız rezervasyonlar ile siz de yaz tatilinizi hem çok güzel ve kaliteli bir tesiste geçirebilirsiniz hem de sezon ortasında ödemek zorunda kalacağınız astronomik rakamlar yerine çok daha makul fiyatları ödersiniz.

Turkcell kalitesi ile gezginlere çok güzel seçenekler sunan Bavul.com erken rezervasyonda çok güzel fırsatlar ile karşımıza çıkıyor. Birbirinden kaliteli Bodrum erken rezervasyon otellerinde %45, Alanya otellerinde %40 ve Antalya erken rezervasyon otellerinde ise %30’a varan indirimlerle rezervasyon yaptırabilirsiniz, üstelik birbirinden cazip ödeme planları ile.

Unutmayın, tatil bir eğlence değil, ihtiyaçtır.

PAYLAŞ
Gezi rehberleri ve yurt içi yurt içi çeşitli destinasyonlar hakkında bilgiler, advertorial reklam içerikleri...

Yorum Yapın

Lütfen yorum yazın.
Lütfen adınızı yazın