Ana sayfa Seyahat Rehberi Gezip Gördüm Avrupa Turu Çekiliş Infografiği

Gezip Gördüm Avrupa Turu Çekiliş Infografiği

Gezip görmek, yeni yerler keşfetmek bizim vazgeçilmez tutkumuz. 5. yaşımızı kutladığımız şu günlerde sahip olduğumuz bu seyahat virüsünü bir takipçimize bulaştırmak üzere interbustur.com sponsorluğunda bir çekiliş düzenlendik. Facebook sayfamızdan düzenlediğimiz çekiliş sonrasında 1 kişiye 17 ülke 23 şehirden oluşan ve tam 18 gün sürecek olan muazzam bir Avrupa turu hediye ettik. Üstelik Schengen Vize başvurulu ücreti de yoktu! Hal böyle olunca çekilişe beklediğimizden de fazla bir katılım oldu. (Yarışma süreci ile ilgili tüm detayları incelemek için tıklayın: Gezip Gördüm’den 1 Kişiye Ücretsiz Avrupa Turu Hediye)

Katılımcılardan şu ana kadar gezip gördükleri en güzel yeri mini bir yorumla bizimle paylaşmalarını istedik. Toplamda 1250+ yorumun yapıldığı yarışmada İstanbul gezginlerin en sevdiği şehir olurken Venedik ise en beğenilen yabancı şehir oldu. Yarışma ile ilgili tüm detayları şu infografikte topladık:

Gezip Gördüm infografik

Seyahat yazarı, blogger. Yeni yerler gezip görmek vazgeçilmez tutkusu. 4 kıtada 40'a yakın ülke görme şansı olsa da skor peşinde koşmaktan çok sevdiği şehirlere tekrar tekrar gitmekten bıkmayan gezgin, turist.

Yorum Yapın

Lütfen yorum yazın.
Lütfen adınızı yazın