Herkes hayallerindeki gibi yaşayamıyor maalesef bu hayatta. Hayallerimizdeki insanı bulamayabiliyor, hayallerimizdeki şehirlerde yaşayamıyor ve işi yapamayabiliyoruz. Şanslılarımız tabi ki vardır fakat ben onlardan değildim. Karakterimle hiç alakası olmayan bir bölümden çevrenin baskısı ile seçim yaparak mezun olmuştum. Mutsuzdum çünkü bu işi yapmak istemiyordum. Küçüklüğümden beri yemek yapmak benim için bir hobi haline dönüşmüştü. Canım sıkıldığında girerdim mutfağa ve başlardım her şeyi birbirine katmaya, lezzet vermeye. Yemek yemeyi sevmezdim ama yemek yedirmeyi ve sunduğum lezzetin ağızlarda bıraktığı tadın mutluluğa dönüştüğünü görmek beni de çok mutlu ederdi. Arkadaşlarıma sürekli evimde yemekli davetler veriyor, onları mutlu ederek bende mutlu olmaya çalışıyordum. Ama hiç istemediğim bir işte çalışıyor olmak beni her şekilde huzursuz ediyordu. Bir gün arkadaşlarımdan birisi bana neden aşçılık yapmadığımı sorduğunda, aslında bunu çok istediğimi ama eğitimimin olmadığını söyledim. O da bana Bolu’da en kapsamlı aşçılık eğitimini bulabileceğimi hatta yurtdışında bile eğitim alabileceğimi söyledi. Arkadaşım söyledikleri beynimde bir anda şimşekler çaktırmıştı çünkü sonunda aradığım ışığı beynimde görebilmiştim.

Bolu ve Aşçılık Yolculuğuma Govego ile Başladım!

Konuşmadan sonra çok heyecanlanmıştım ve hemen kursları, eğitimleri araştırmaya başladım. En yakın tarihteki eğitim veren kurs ile görüştüm. Ve arkama bile bakmadan bana her gün cehennemmiş gibi yaşatan işimden istifa ettim. Hayallerimi yaşayamadıktan sonra yaşamımın geçmesi israf değil de neydi ki. Bu cesaretle devam ettim yoluma sonunda Bolu otobüsümü alacak ve hayallerime doğru yola çıkacaktım. Aslında bu bir seyahat yazısı olmadı ama beni hayallerime ulaştırmada büyük yardımı olan Govego’yu sizlere anlatmam gerektiğini düşündüm. Çünkü Govego bildiğiniz bütün online bilet satış sitelerinden çok farklı. Daha önceki gerçekleştirdiğim internet üzerinden bilet alma işlemlerim bu kadar net ve keyifli olmamıştı. Neden mi keyifli? Çünkü sadece bilet almıyorsunuz aynı zamanda dilediğiniz, bilet alırken öğrenmek istediğiniz her sorunun cevabı bu sitede var. İlk olarak otobüs bileti arama kısmından tarihinizi ve şehrinizi belirliyorsunuz. Daha sonra istediğiniz firmanın saat olarak size en uygun seferinden koltuğunuzu seçip, ödeme bilgilerinizi de girerek dakikalar içinde, belki de sizi hayallerinize götürecek o bileti satın alıyorsunuz. Daha sonra mail ve SMS yoluyla size bildirilen bilgilerinizle biletinizi aldığınızdan emin bir şekilde yolculuğu bekleyebilirsiniz.

%30 İndirimli Kampanyası Sadece Govego’da!

Ayrıca bu siteden aldığım Metro Turizm bileti %30 indirimli olarak sunuldu bana. Başka hiçbir sitede görmediğim bu indirim fırsatını da kaçırmamıştım. Ayrıca Android uygulamasını da telefonunuza indirip her an her dakika bilet alma ihtiyacınızı en kolay şekilde karşılayabilirsiniz. Bir bilet sizi bazen hayallerinize en yakın yere götürebiliyor ve siz bu bileti dakikalar içinde alabiliyorsunuz. Govego ile birlikte seyahat etmenin en kolay ve güvenilir halini en basit şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz ve bu sitede sadece otobüs değil aynı zaman da uçak ve İDO bileti alımınızı da gerçekleştirebilirsiniz. Boş vakitlerinde blog yazılarına da bir göz atmanızı tavsiye ederim. Gitmek istediğiniz yerleri buradan belirleyerek, en ucuz biletinizi de aynı adresten alabiliyorsunuz. Benim ilk bilet alma serüvenim bu şekilde gerçekleşti Govego ile. Eğer sorun yaşasaydım 7/24 hizmet veren satış sonrası destek hattını kullanabilir ya da biletimi online olarak iptal edebilirdim. Govego online bilet satın alırken ihtiyacımız olabilecek her şeyi düşünmüş ve bizlere tüm farklılığını tek bir adreste sunmuştur. Değiştirdiğim hayat şekline Govego’dan ilham alarak sık seyahat etme fikrini de ekliyorum. Hayallerimle birlikte hayatı gerçekten yaşamak çok güzel olacaktır.

PAYLAŞ
Gezi rehberleri ve yurt içi yurt içi çeşitli destinasyonlar hakkında bilgiler, advertorial reklam içerikleri...

1 Yorum

Yorum Yapın

Lütfen yorum yazın.
Lütfen adınızı yazın