Uçak bileti veya tatil paketi satın almak son derece stresli ve yorucu bir iş olabilir. Bütçenize en uygun fiyat teklifini ya da program alternatifini bulmak için saatlerce internette gezinebilir, size en uygun paketi bulabilmek için bir siteden diğerine geçebilirsiniz. Farklı fiyat aralıklarının yanı sıra, birbirinden güzel ve kapsamlı paketler ile kafanız karışabilir, bu yüzden plan yapmak bir kabusa dönüşebilir. Bu gibi durumlarda imdadımıza online seyahat acenteleri ve tatil siteleri yetişiyor. Türkiye’nin önde gelen turizm acentelerinin farklı ihtiyaçlara sahip kullanıcılarına sunduğu online rezervasyon ve bilet almak sitelerinin yanı sıra, farklı acentelerin tekliflerini tek bir çatı altında bulunan siteler de bulunuyor. Peki, bu siteler üzerinden alışveriş yapmanın sunduğu faydalar neler?

Online siteleri kullanmak öncelikle büyük bir zaman tasarrufu sağlıyor.  Tek bir platform üzerinden farklı hava yollarının biletlerine bakmak ya da gitmek istediğiniz destinasyonlarda bulunan farklı otellerin ya da tatil köylerinin tekliflerini incelemek hem oldukça kapsamlı bilgi veriyor hem de bilgisayar başında geçirdiğiniz zamanı en aza indiriyor. Müşteri temsilcileri ile saatlerce telefonda konuşmak, size yakın seyahat acentelerine gitmek ya da her hava yolunun ve otelin sitesini tek tek gezmek zorunda kalmadan, aradığınız seçenekleri dakikalar içinde inceleyebilirsiniz. Diğer yandan, seyahatinize harcayacağınız parayı minimum seviyeye çekme şansınız var. Online seyahat ve tatil siteleri kullanıcılarına erken rezervasyon fırsatı sunarak, aylarca beklediğiniz tatilleri %50’ye varan yüksek indirim oranları ile satın alma fırsatı sunuyor. Programlarınızda herhangi bir değişiklik olması halinde ise, seçtiğiniz tarihlere belirli bir gün kala ücretsiz olarak iptal etme hakkınız bulunuyor.

Uçak biletlerinizi ve tatil paketlerinizi internet üzerinden satın aldığınız zaman bir de size ekstra fiyat avantajları sunan indirim kuponlarından yararlanma şansınız var. İndirim Kodlarım’ın anlaşmalı olduğu  Hotels.com Tatilgo, Geziko , Tatil Budur, Tatil Sepeti, Tatil.com, Bookin Turkey gibi hem yerel hem de uluslar arası siteler için sağladığı ekstra indirim fırsatları ve kampanyalar ile uçak bileti rezervasyonlarınızı indirimli fiyatlar ile yapabilir, belirli bir tutarın üzerindeki tatil fırsatlarında ekstra kazançlar elde edebilirsiniz. Haliyle iş seyahatine veya tatile çıkmadan önce internetteki olanaklara muhakkak  göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

PAYLAŞ
Gezi rehberleri ve yurt içi yurt içi çeşitli destinasyonlar hakkında bilgiler, advertorial reklam içerikleri...

Yorum Yapın

Lütfen yorum yazın.
Lütfen adınızı yazın