Kurban Bayramı yaklaşıyor. Her bayram olduğu gibi bu bayramda Türkiye’nin dört bir yanına yüzlerce otobüs sevdiklerini görmek isteyen binlerce insanı taşıyacak ve yine doğu batıya, kuzey güneye karışacak. En büyük iki bayramdan biri olan Kurban Bayramı’nın en kötü yanı ise sanırız otobüslerde yer bulmaktır. Bayramı otogarda bilet aramakla geçirmek istemeyenlerin ise yeni adresi ClickBus.com.tr

TikoBus.com.tr 65’ten fazla otobüs firmasıyla anlaşması olan bir internet sitesi. Oldukça kolay kullanıma sahip bu sitenin en güzel yanı seçilen güzergahtaki tüm otobüs firmalarını listelemesi ve yolcuların saniyeler içerisinde istedikleri firmadan koltuklarını seçerek otobüs bileti almalarını sağlaması. Örneğin İstanbul’dan Ankara’ya gitmek istiyorsanız, bu rotaları siteye girip, seyahat tarihinizi seçiyorsunuz. İstanbul Ankara arası sefer yapan firmaları sergileyen site üzerinden istediğiniz firmayı seçtiğinizde ise size o firmanın koltuklarını sergiliyor. Koltuk seçtikten sonra yapılacak tek işlem ise kart bilgilerinizi girmek ve biletinizi satın almak. Kredi kartıyla 6’ya kadar taksit imkanının sağlandığı sitede banka kartıyla ödeme yapmak da mümkün!

Bu bayramı otogarda bilet arayarak geçirmektense, TikoBus’la evinizin konforundan ayrılmadan saniyeler içerisinde biletinizi satın alabilirsiniz. Çağrı merkeziyle de müşterilerine hizmet veren firma, ücretsiz bilet iptali de gerçekleştirmekte.

Bu bayram sanırız herkes TikoBus sayesinde keyifli bir yolculuk geçirecek 🙂

Şimdiden herkese iyi bayramlar!

PAYLAŞ
Gezi rehberleri ve yurt içi yurt içi çeşitli destinasyonlar hakkında bilgiler, advertorial reklam içerikleri...

Yorum Yapın

Lütfen yorum yazın.
Lütfen adınızı yazın