Malta

Yıllarca İngilizce kurslarına gidip, özel dersler alıp (tonla para harcayıp) hala niye akıcı bir şekilde İngilizce konuşamıyorum diye yakınanlardansanız, yalnız değilsiniz! Maalesef kısır bir döngünün içinde dönüp, duruyoruz. Akıcı İngilizce konuşmak için ama ne yaparsak yapalım hayal ettiğimiz gibi sonuç alamıyoruz. Çünkü kurstan ya da özel dersten çıkınca yine Türkçe konuşmaya başlıyoruz.

Şimdi tüm bu olumsuz deneyimleri bir kenara bırakın ve yazacaklarıma dikkat kesilin. Çünkü bu sefer olacak, başaracaksınız. Birçok kişi artık İngilizceyi yurt dışında öğrenmek gerektiğinin bilincinde ve bu nedenle 3 aylık, 6 aylık ya da yıllık kurslara katılmak için fırsat kolluyor. Genelde de klasik İngiltere ya da Amerika tercih ediliyor. Biz size farklı bir öneri sunuyoruz. Daha sıcak, daha rahat, daha bizden bir ülkede; evinizde gibi hissederek, yabancılık çekmeden, hem de bol bol eğlenerek İNGİLİZCE öğrenmek ister misiniz? O zaman hazır olun! Çünkü MALTA tüm sıcaklığı ile sizi bekliyor. Maltalingua İngilizce Dil Kursu ise en güzel ev sahibi…

Malta

Malta’daki Bir Dil Okulunu Neden Tercih Edelim?

  • Güneşin her daim gülümsediği, sıcacık bir ada Malta. İngiltere’nin soğuk, puslu havasında mı? Sıcacık Malta’da mı İngilizce öğrenmek istersiniz?
  • Ülkemize sadece ve sadece 3,5 saat uçuş mesafesindedir.
  • Akdeniz kültürüne sahip bir yerdir. Rahattır, samimidir, sıcaktır. Orada kaldığınız her an evinizde gibi hissedersiniz. Doğal güzelliklerini, yüzyıllara meydan okuyan tarihi değerlerini gördüğünüz an çarpılacaksınız.
  • Schengen vizesi almak kolaydır.
  • Malta vizesi sayesinde Avrupa’da serbest dolaşım hakkınız vardır.
  • Yemek konusu çok önemli. Aylarca kalacağınız için yemek eziyet olmamalı. Akdeniz mutfağının en güzel tatlarına ev sahipliği yapar Malta. Hem de uygun fiyatlıdır yeme – içme. İngiltere gibi el yakmaz.

Maltalingua Dil Okulu

Peki, Neden Maltalingua İngilizce Dil Kursunu Tercih Edelim?

Dil öğrenirken motivasyon çok önemli. Okulun güzel bir yerde olması, hocaların ilgisi, bilgisi hepsi bir bütünün parçaları. ‘’Maltalingua İngilizce Dil Okulu’’ nefes kesen güzellikteki St Julians Körfezi’nde ve yakın zamanda  yenilenen tarihi binaların bulunduğu bir bölgede yer alır. Okul adeta beş yıldızlı otel statüsündedir. Yüzme havuzu, modern sınıfları, konforlu odaları, dışarıya ödünç kitap veren kütüphanesi, ücretsiz internet erişimi erişimi gibi birçok olanak öğrencilerin hizmetine sunulmaktadır.

  • İngiliz ve Maltalı profesyonel öğretmenler tarafından eğitim verilir.
  • Öğrencileri için hafta sonları büyük Avrupa turları organize ederler.
  • Kurs başlangıç tarihleri esnektir. (Tarihleri ayarlamak için tüm planlarınızı değiştirmek zorunda kalmazsınız)

Maltalingua

Sadece derslerden ibaret değildir Mantalingua’da eğitim. Birçok aktivite ve paket program ile renklendirir  öğrenme sürecinizi. Gozo jeep safari turu, dalış, golf gibi aktiviteler yoğun ilgi görür. Mutlaka size uygun da bir aktivite vardır!

Akıcı bir İngilizceye sahip olmak,  yeni dostlar edinmek, sıcacık bir ülke olan Malta’da huzur bulmak, birbirinden renkli aktivitelere katılıp bol bol eğlenmek ve Avrupa ülkelerinde serbest dolaşım hakkı kazanmak istiyorsanız MALTA tüm güzelliklerini önünüze sermeye hazır. Tüm bu süreçte ‘’Mantalingua İngilizce Dil Okulu’’ size ev sahipliği yapmak için sabırsızlanıyor. Daha fazla zaman kaybetmeden kaydınızı yaptırın ve güzelliklere hazır olun!..

Malta’da dil eğitimi ve Maltalingua hakkında merak ettiğiniz her şey için tek link yeterli. Tıklayın! www.maltalingua.com.tr

PAYLAŞ
Gezi rehberleri ve yurt içi yurt içi çeşitli destinasyonlar hakkında bilgiler, advertorial reklam içerikleri...

Yorum Yapın

Lütfen yorum yazın.
Lütfen adınızı yazın