OtelCenneti.com, turizm sektörüne 16 yılını vermiş İrfan Akmehmet ve Mehmet Ali Köse bünyesinde halka açıldı. Site, profesyonel kadrosu, sağlam alt yapısı ve uzman bakış açısıyla tatil seçiminizde doğru, güvenilir ve açıklayıcı bilgilerle kolay seçim yapmanıza yardımcı oluyor.

Sitede tatil severler için apart oteller, pansiyonlar, tatil köyleri ve butik otellere kadar seçeceğiniz otel hakkında yapılan tüm yorumları ve yol haritalarını bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra otellerin bulunduğu bölgenin tarihini, bölgedeki gezilecek yerleri ve katılabileceğiniz  turlarla ilgili bilgileri edinerek tatilinizi bilinçli yapmanız sağlanılıyor. Asıl amacı doğru, güvenilir tatil yapmanızı hedef alan “Otel Cenneti” doğru puanlama sistemi ve açıklayıcı “Şikayet” ve “Otel Yorumları”nıda da sizler için yayınlıyor.

Tatil seçiminizde  bütçenize uygun alternatifleri de göz önüne alan sitede ekonomik bir tatil yapma fırsatı sizlere sunuluyor.

Sitede yer alan açıklayıcı otel ve bölge fotoğraflarıyla yanılma payınız ortadan kalkıyor. Tatil severler için tatil rehberi haline gelecek olan sitede dilediğiniz bölge ve otel seçenekleriyle ilgili  açıklayıcı bir anlatım yer alıyor.

Siz de gideceğiniz otel hakkında tereddütsüz nasıl emin olabilirim diyorsanız http://www.otelcenneti.com sitesini ziyaret etmenizi mutlaka öneriyoruz.

PAYLAŞ
Gezi rehberleri ve yurt içi yurt içi çeşitli destinasyonlar hakkında bilgiler, advertorial reklam içerikleri...

Yorum Yapın

Lütfen yorum yazın.
Lütfen adınızı yazın