Ana sayfa Reklam

Reklam

Gezip Gördüm, yeni yerler gezmeyi sevenlere gezilerinin çok daha eğlenceli bir şekilde geçmesini sağlamak için pratik bilgiler sunan bir gezi rehberi. Sitede şu an için 20 şehir hakkında çok detaylı gezi rehberleri bulunuyor. Şehirler hakkında genel bilgilerden gezilmesi gereken yerlere, alışverişten ulaşım ve yeme içmeye kadar ihtiyaç olabilecek tüm bilgileri sitemizde paylaşıyoruz. Rehber dosyalarımız dışında birçok farklı destinasyon ve konu ile ilgili gezi yazıları paylaşıyoruz.

Paris, Roma, Barselona, Amsterdam, Floransa, Venedik ve Prag gibi Avrupa’nın en gözde turizm merkezleri hakkında çok detaylı bilgiler paylaşıyoruz. Bu gibi önemli şehirlerle ilgili anahtar kelime aramalarında Google’da hep ilk sırada yer alıyoruz. Bu yüzden başta bu noktalara tur düzenleyen firmalar olmak üzere seyahat ile ilgili olan tüm şirketlerle birlikte çok verimli projelerde birlikte çalışabileceğimize inanıyoruz.

Neler Yaparız?

2011 yılından bu yana seyahat sektöründe yer alan önemli firmalar ile Arama Motoru Optimizasyonuna yönelik link çalışmaları, banner yayınları ve özel makale yazımı gibi birçok alanda çalışma gerçekleştirdik. Gezip Gördüm olarak birçok reklam modelinde tekliflere açığız.

Banner Gösterimi: Sitenin sidebar alanlarında ya da içerik içlerinde firmanıza ait banner yayını yapabiliriz. Site genelinde banner yayını yapabileceğimiz gibi hedef şehirlerinize özel yayınlar da yapabiliriz. Örneğin İtalya Turu ile ilgili bannerları sitede yalnızca Roma, Floransa, Venedik gibi gezi rehberlerinde gösterebiliriz.

Text Links & Makale Yayını: Talep ettiğiniz anahtar kelimelerine ait text linkleri sitemizde footer ya da sidebar alanlarında yayınlayabiliriz. Bunun dışında bize özgün olarak yazılmış ve içerisinde backlink bulunan metinleri sitemizin “Blog” sayfalarında yayınlayabiliriz. Dilerseniz görüşmeler neticesinde size özgün olarak içerisinde link bulunan yazılar yazıp sitemizde yayınlayabiliriz.

Makale Yazımı: Farklı ortamlarda kullanılmaz üzere ihtiyacınız olabilecek çeşitli seyahat yazılarını size özel yazmaktan büyük keyif duyarız. Örnek çalışma için tıklayın.

Bunlar dışında aklınızda olan tüm çalışma fikirlerine açığız. Bize iletişim sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Birlikte neler yapabileceğimizi görüşmekten mutluluk duyarız.

Referanslar
Çalışma yaptığımız firmalardan bazıları.