Göbeklitepe gezi rehberi

10 Maddede Göbeklitepe Gezi Rehberi

Göbeklitepe gezi rehberi: Şanlıurfa şehir merkezine yaklaşık 18 kilometre uzaklıkta, Örencik Köyü yakınlarında yer alan Göbeklitepe, insanlık tarihinin sıfır noktası olarak son yıllarda kendinden oldukça fazla bahsettiren tarihi bir sit alanı.

Bodrum gezilecek yerler listesi

Bodrum Gezilecek Yerler (Haritada İşaretli 19 Nokta)

Aklınıza Bodrum düştü ve hayaller kurmaya, planlar yapmaya şimdiden başladınız mı? O zaman tatil başlamadan önce Bodrum gezilecek yerler nereler keşfedip keyfinize göre bir program çıkarmanın vakti gelmiş demektir.

Sapanca'da nerede kalınır? blog rehber

Sapanca’da Nerede Kalınır? En İyi 4 Bölge & Oteller

Sapanca’da nerede kalınır? Sakarya’nın en popüler ilçelerinden Sapanca, atmosferiyle ve güzellikleriyle tam bir doğa harikasıyken konaklama alternatifleriyle de bol dinlenceli, bol huzurlu bir tatilin en sevilen adreslerinden biri.

Marmaris'te nerede kalınır? blog rehber

Marmaris’te Nerede Kalınır? En İyi 9 Bölge & Oteller

Marmaris’te nerede kalınır? Marmaris Muğla’nın en güzel ilçelerinden, Türkiye’nin en önemli tatil beldelerinden biri. İrili ufaklı masmavi koyları, yeşilin her rengini göreceğiniz doğası, gece hayatı, yeme içme mekanları ve gezilecek yerleriyle her mevsim, farklı gezginleri kendine çekmeyi başarıyor.

Mardin'de nerede kalınır? blog rehber

Mardin’de Nerede Kalınır? En İyi 4 Bölge & Oteller

Mardin’de nerede kalınır? Türkiye’de gezilecek yerler denince ilk akla gelen şehirlerden Mardin’i doyasıya yaşamak için doğru bölgede konaklamak ve doğru bir otel seçimi çok önemli çünkü Mardin’de görülecek birçok yer, tadılacak onlarca lezzet, keşfedilecek koskoca bir tarih ve çok daha fazlası sizi bekliyor olacak.

Kemer'de nerede kalınır? blog rehber

Kemer’de Nerede Kalınır? En İyi 5 Bölge & Oteller

Kemer’de nerede kalınır? Sizin de bu sorunun cevabına ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz! Bu rehberde Kemer’de konaklama için en ideal bölgelerden en güzel Kemer otellerine, bölgelerin farklılaşan özelliklerinden otellerin olanaklarına birçok konuyu kendi deneyimlerimden yola çıkarak ele aldım.