Valencia'da nerede kalınır rehberi

Valencia’da Nerede Kalınır? Merkezdeki En İyi 4 Bölge & Oteller

Valencia’da nerede kalınır?Valencia, tüm görkemine rağmen turistik açıdan hak ettiği değeri bulmakta zorlanan İspanyol kentlerinin başında geliyor. Oysaki şehir; zengin tarihi, harika mutfağı, eşsiz kültürü ve gece hayatıyla konuklarına yılın dört mevsimi farklı deneyimler yaşatabiliyor.

Mostar'da nerede kalınır rehberi

Mostar’da Nerede Kalınır? Merkezdeki En İyi 2 Bölge & Oteller

Balkan Turları‘nın olmazsa olmaz duraklarından Mostar belki nüfus ve coğrafi açıdan küçük ancak turistlerin hafızalarında bıraktıkları açısından da dev bir şehir. Mostar’da nerede kalınır yazısında sizlere bu mütevazi şehirdeki konaklama seçeneklerinden ve şehrin özelliklerinden bahsedeceğim. Ama isterseniz bundan, neden Mostar’da konaklanmalı sorusunun cevabına bakalım.

Kotor'da nerede kalınır rehberi

Kotor’da Nerede Kalınır? Merkezdeki En İyi 3 Bölge & Oteller

Kotor’da nerede kalınır?” Karadağ’ın eğlenceli, hareketli, bol güneşli ve bol kedili kenti Kotor, Balkan Turları‘nın da en önemli duraklarından. İster uzun bir turun bir parçası olarak, ister özellikle bu şehri ziyaret ediyor olun, Kotor ziyaretçilerine eğlenmek, dinlenmek ve keşfetmek adına sonsuz olanaklar sunuyor.

Budva'da nerede kalınır blog

Budva’da Nerede Kalınır? Merkezdeki En İyi 4 Bölge & Oteller

Budva’da nerede kalınır?” 2500 yıllık tarihi ile Adriyatik Kıyıları’nın en eski kenti, Karadağ‘ın Bodrum’u, Marmaris’i olarak tarif edebileceğim Budva hem zengin tarihi hem de kristal berraklığında denizi, güneşi ve uzun plajlarıyla ziyaretçileri her açıdan kendine hayran bırakan bir şehir.

Belgrad'da nerede kalınır rehberi

Belgrad’da Nerede Kalınır? Merkezdeki En İyi 3 Bölge & Oteller

Sırbistan‘ın başkenti ve en büyük şehri Belgrad uzun yıllar boyunca uygun fiyatlı Avrupa şehri olarak turistleri kendine çekti. Ki Euro bazında bu durum hala geçerli diyebiliriz. Belgrad’da nerede kalınır? yazısında aslında bu keyifli şehirdeki turistik konaklamalar için en ideal bölgeler ve bu bölgelerdeki otel alternatiflerinden bahsedeceğim.

Viyana'dan ne alınır?

Viyana’dan Ne Alınır? En Güzel 10 Hediye

“Viyana’dan ne alınır?” Barok mimarinin, klasik müziğin ve sanatın en önemli merkezlerinden Viyana Avrupa’nın ortasında çok kültürlü bir vaha adeta. Şehrin gastronomik zenginlikleri ise bir başka keşif objesi.

Venedik'ten ne alınır?

Venedik’ten Ne Alınır? En Güzel 10 Hediye

“Venedik’ten ne alınır?” İtalya’nın en romantik ve tüm dünyanın belki de en sıra dışı kenti Venedik. Adaları, kanalları, gondol ve vaporettoları ile daha önce hiç görmediğiniz tarzda bir yer olacağından emin olabilirsiniz.