gezip gördüm sami altınay

Merhaba!

Ben Sami, 1985 Eskişehir doğumluyum. Halen doğup büyüdüğüm güzel şehrim Eskişehir’de yaşıyorum. Kurumsal hayatta çalışan klasik bir beyaz yakalı olsam da seyahat etmek benim vazgeçilmez tutkum. Yeni yerler görmek, dünyanın farklı renklerini yerinde hissetmek benim için vazgeçilmez bir yaşam tarzı. Şu ana kadar 30 ‘dan fazla ülkede birçok şehri gezip görme şansım olsa da skor peşinden koşmaktan çok benim için önemli olan bir seyahatten keyif almak. Bu nedenle gezmekten mutlu olduğum favori şehirlerime tekrar tekrar gezmekten hiç sıkılmıyorum.

Gezipgordum.com yayına nasıl başladı?

Öğrenci değişim programı, dil eğitimi, interrail, tur ve bireysel geziler gibi birçok seyahat tecrübesi yaşama fırsatım oldu. Yaşadığım tüm bu tecrübeleri bilgiye ihtiyacı olanlar için internette paylaşmaya karar verdim ve gezipgordum.com Mayıs 2011 yılında yayın hayatına başladı. Bu tarihten sonra aramıza katılan birçok yazar arkadaşım ile çok güzel içerikler oluşturduk ve içeriklerimize devam ediyoruz.

Neden gezipgordum.com?

Kimileri için plansız bir seyahat keyifli olsa da ben, güzel bir araştırma yapılmış, planlı bir gezinin çok daha eğlenceli ve verimli olduğuna inanıyorum. Çalışma hayatı içinde kısıtlı zaman bulup organize edilen gezilerin daha keyifli geçmesi herkesin tek isteği. Bu nedenle ben ve yazar arkadaşlarım yaptığınız tüm araştırmalara deneyimlerimizi de ekleyip birçok gezi yazısı hazırlıyoruz.

Amacımız tur firmalarına bağlı kalmaksızın da güzel bir araştırma ile dilediğince gezilebileceğini insanlara gösterebilmek. Bu nedenle sitede yer alan içeriklerin yazım tarzı daha çok gezi rehberi formatında. Ara ara günlük tarzında içerikler eklense de içeriklerin büyük çoğunluğu yol gösterici rehberlerden oluşuyor.

Yazarlar

Işıl Arıkan
247 İçerik31 Yorum
Avatar
62 İçerik1 Yorum
Avatar
25 İçerik2 Yorum
Avatar
9 İçerik0 Yorum
Avatar
6 İçerik0 Yorum
Avatar
5 İçerik0 Yorum
Avatar
3 İçerik0 Yorum
Avatar
1 İçerik0 Yorum