Ne Yapılır

Phuket'te ne yapılır?

Phuket’te Ne Yapılır? Yapılacak 12 Şey

Phuket’te ne yapılır araştırmasına başladıysanız çok şanslısınız, çünkü rengarenk ve eğlenceli bir dünya ile tanışmak üzeresiniz. Tayland‘ın en eski yerleşim yerlerinden biri olan Phuket aynı zamanda sadece Tayland’ın değil, tüm Asya’nın da en popüler tatil yerlerinden.

Dublin'de ne yapılır?

Dublin’de Ne Yapılır? Yapılacak 15 Şey

“Dublin’de ne yapılır?” diye araştırma yapanları buraya alalım. İrlanda‘nın başkenti ve en büyük şehrinde yapabileceğiniz keyifli, eğlenceli, kültürel tüm aktivitelerin sade bir listesini sunacağım bu yazıda hem şehri ve kültürünü tanıyabileceğiniz hem de doyasıya eğlenebileceğiniz maddelere yer vereceğim.

Oslo'da ne yapılır?

Oslo’da Ne Yapılır? Yapılacak 10 Şey

“Oslo’da ne yapılır?” Yemyeşil dağlar ve deniz arasında yer alan Oslo sadece Avrupa’nın en yeşil kentlerinden biri değil Norveç’in de başkenti ve İskandinavya’nın en büyük üçüncü şehri unvanına sahip.

Napoli'de ne yapılır?

Napoli’de Ne Yapılır? Yapılacak 12 Şey

“Napoli’de ne yapılır?” sorusunun cevabı zengin, keyifli ve heyecanlı aktivitelerle dolu diyebilirim. İtalya‘nın Roma ve Milano’dan sonraki üçüncü büyük kenti Napoli, Neolitik Dönem’e kadar uzanan tarihi boyunca yüzlerce savaş, onlarca medeniyet görmüş.

Edinburgh'da ne yapılır?

Edinburgh’da Ne Yapılır? Yapılacak 11 Şey

İskoçya‘nın başkenti Edinburgh’da ne yapılır? Kültürel açıdan zengin, tarihi binlerce yıl öncesine uzanan, sanatla iç içe, festivallerle dolup taşan ve efsaneleriyle yaşayan bir kentte yapılabilecek her şey diyebiliriz.

Chicago'da ne yapılır?

Chicago’da Ne Yapılır? Yapılacak 14 Şey

Chicago’da ne yapılır diye araştırma yapmaya başladıysanız tebrikler, muhtemelen yakında bu rüzgarlı şehre bir seyahatiniz olacaktır. Amerika‘nın kuzeyinde yer alan kent ülkenin en büyük üçüncü şehri olup, sporla ilgisi olmayanların bile artık duyduğu Chicago Bulls basketbol takımı ile ünlü. Ve şehrin tadını çıkarabileceğiniz onlarca farklı aktivite de Chicago‘da mümkün.

Sevilla'da ne yapılır?

Sevilla’da Ne Yapılır? Yapılacak 13 Şey

Sevilla’da ne yapılır araştırmasına başlayan şanslılardan mısınız? O zaman bu yazı çok işinize yarayacak. Endülüs’ün başkenti büyüleyici bir mimari, zengin bir tarih ve insanın içini açan yemyeşil bahçelerle dolu bir şehir.

Belgrad'da ne yapılır?

Belgrad’da Ne Yapılır? Yapılacak 11 Şey

Belgrad’da ne yapılır araştırması yapanlar burada mı? Sırbistan‘ın başkenti ve 1,5 milyona yaklaşan nüfusuyla en büyük kenti Belgrad; fetihler, savaşlar ve iç çatışmalarla dolu zengin tarihi, Avrupa’ya uyum sağlamaya çalışan modern yüzü ve kültürel hayatıyla yanı başımızda yer alan benzersiz bir turistik destinasyon. Vizesiz seyahat de bir başka avantajı tabii.

Köln'de ne yapılır?

Köln’de Ne Yapılır? Yapılacak 14 Şey

1 milyon nüfuslu ve Almanya‘nın dördüncü büyük kenti Köln 2000 yıllık tarihiyle gezginleri benzersiz bir yolculuğa çıkaran bir kent. “Köln’de ne yapılır?” yazısı ise bu zengin şehrin gezginlere sunduğu güzellikleri ve keyifli aktiviteleri tam olarak anlatmaya yetecek mi emin değilim.

Dubrovnik'te ne yapılır?

Dubrovnik’te Ne Yapılır? Yapılacak 11 Şey

“Dubrovnik’te ne yapılır?” sorusunun öyle zengin, öyle eğlenceli, öyle dinlendirici cevapları var ki…. 50 bin nüfuslu Dubrovnik Hırvatistan’ın en popüler şehridir dersem yanlış olmaz sanırım. “Adriyatik’in İncisi” sıfatıyla da tanınan şehir yüzyıllar boyunca önemli bir liman kenti olmuş.