Karadağ

Buddva Plajları & Budva Plajları

Budva Plajları & Kotor Plajları: En Güzel 11 Plaj!

Karadağ‘ın hem en turistik, hem de başkent Podgorica’dan bile popüler kentleri Budva ve Kotor deniz, güneş, kumsal tatili sevenler, sürekli Türkiye’nin güney ve batı sahillerine gitmekten sıkılanlar için ilaç gibi bir destinasyon. Aslında daha çok Budva demeliyim.

Kotor'da nerede kalınır?

Kotor’da Nerede Kalınır? Merkezdeki En İyi 3 Bölge & Oteller

Kotor’da nerede kalınır?” Karadağ’ın eğlenceli, hareketli, bol güneşli ve bol kedili kenti Kotor, Balkan Turları‘nın da en önemli duraklarından. İster uzun bir turun bir parçası olarak, ister özellikle bu şehri ziyaret ediyor olun, Kotor ziyaretçilerine eğlenmek, dinlenmek ve keşfetmek adına sonsuz olanaklar sunuyor.

Budva'da nerede kalınır?

Budva’da Nerede Kalınır? Merkezdeki En İyi 4 Bölge & Oteller

Budva’da nerede kalınır?” 2500 yıllık tarihi ile Adriyatik Kıyıları’nın en eski kenti, Karadağ‘ın Bodrum’u, Marmaris’i olarak tarif edebileceğim Budva hem zengin tarihi hem de kristal berraklığında denizi, güneşi ve uzun plajlarıyla ziyaretçileri her açıdan kendine hayran bırakan bir şehir.

Budva'da ne yapılır?

Budva’da Ne Yapılır? Yapılabilecek 10 Güzel Öneri

“Budva’da ne yapılır?” “Karadağ‘ın Bodrum’u” diyebileceğim Budva turistleri eğlendirmeden geri göndermiyor. Kent size ilk bakışta “deniz, güneş ve kum” gibi gelse de, üstelik bu ifade kısmen doğru olsa da, şehir bundan ibaret değil.

budva gezilecek yerler rehberi

Budva Gezilecek Yerler Listesi – En Güzel 15 Yer!

“Montenegro’nun Miami’si” olarak da bilinen, bu 10.000 nüfuslu küçücük şehir Adriyatik kıyısındaki hem en eski hem de en güzel kentlerden biri. Haliyle şehir bir Budva Gezilecek Yerler yazısını hak ediyor.