Bozcaada

Bozcaada gezi rehberi kategorisinde yer alan yazılar…

Bozcaada'da nerede kalınır? blog rehber

Bozcaada’da Nerede Kalınır? En İyi 5 Bölge & Oteller

“Bozcaada’da nerede kalınır” isimli rehberde kişisel tatil deneyimlerimden yola çıkarak Bozcaada’da konaklama için tercih edebileceğiniz bölge tavsiyeleri vereceğim. Bölgelerin özellikleri, artısı – eksisi, çevre olanakları gibi detayların dışında Bozcaada otel tavsiyelerimi de bölge bölge sizlerle paylaşacağım.

bozcaada gezi rehberi

Bozcaada Gezi Rehberi & Tavsiyeler

Antik çağın Leukophrys’i, Yunan Mitolojisi’nin Tenedos’u Bozcaada, Ege Denizi’nin aşık olunası yerlerinden biri. Kekik kokulu bozkırları, üzüm bağları, bakir koyları ve serin suları ile huzur ve doğa sevenlerde bağımlılık yaptığına hem kendimde hem de çevremde birçok kişide şahit oldum.

ayazma plajı bozcaada tatili

Bozcaada Tatili Hakkında Bilgi ve Tavsiyeler

Bozcaada tatili hakkında bilgi ve tavsiyeler başlıklı yazımda Çanakkale ilimize bağlı, ülkemizin en büyük 3. adası olan Bozcaada‘ya yapılacak keyifli bir seyahat boyunca ihtiyacınız olabilecek çeşitli öneriler paylaşacağım…

en güzel bozcaada plajlari

Bozcaada’da Denize Girilecek Yerler & Bozcaada Plajları

Ege’nin en huzurlu ve doğal yerlerinden biri olan Bozcaada’da denize girilecek yerler diye bir liste kısıtlaması yapmak aslında oldukça zor. Adanın her köşesinde karşınıza bakir bir koy ya da bir plaj çıkıyor. Hatta deniz severler için adeta cennetten bir köşe desek abartmış olmayız çünkü bilindik, bilinmedik adanın her koyu, her plajı masmavi ve tertemiz suları ile fazlasıyla cezbedici.