Asya

Tokyo'da nerede kalınır rehberi

Tokyo’da Nerede Kalınır? Merkezdeki En İyi 6 Bölge & Oteller

Japonya‘nın başkenti Tokyo’da nerede kalınır?” sorusuna en doğru yanıtı bulmak için şehirde ne görmek istediğinizi önceden belirlemeniz gerekiyor. Çünkü 20 milyondan fazla bireyin yaşadığı bir metropol alanının merkezi konumundaki şehirde gündelik yaşama kaos damgasını vuruyor.

Singapur'da nerede kalınır, konaklama yapılacak bölgeler

Singapur’da Nerede Kalınır? Merkezdeki En İyi 8 Bölge & Oteller

“Singapur’da nerede kalınır?” Dünyanın sayılı şehir devletlerinden biri olan Singapur; tropikal iklimi, lezzetli yemekleri, lüks otelleri, üst düzey alışveriş olanakları ve hareketli gece hayatı ile Güneydoğu Asya’nın en popüler tatil destinasyonları arasında sayılıyor.

Phuket'te nerede kalınır

Phuket’te Nerede Kalınır? Adadaki En İyi 9 Bölge & Oteller

Phuket’te nerede kalınır?” sorusu, özellikle ilk defa Tayland‘a bağlı egzotik tatil cennetine gidecek gezginler için en az gezilecek yerleri tespit etmek kadar zorlayıcı olabiliyor. Ben de bu durumdan yola çıkarak sizler için adadaki en popüler konaklama bölgelerinin bulunduğu bir rehber hazırladım.

Kuala Lumpur'da nerede kalınır rehberi

Kuala Lumpur’da Nerede Kalınır? Merkezdeki En İyi 5 Bölge & Oteller

Kuala Lumpur’da nerede kalınır?” sorusuna cevap ararken, öncelikle kentin kültürel açıdan gayet zengin olduğunu göz önünde bulundurmanız ve nasıl bir tatil deneyimi yaşamak istediğinize karar vermeniz gerekiyor. Çünkü Malezya‘nın başkentinde gerçekleştirilen tüm modern atılımlara rağmen her bölge kendi özgün ruhunu korumayı bir şekilde başarıyor.

Hong Kong'da nerede kalınır rehberi

Hong Kong’da Nerede Kalınır? Merkezdeki En İyi 5 Bölge & Oteller

Hong Kong’da nerede kalınır?” sorusunun cevabını bulmanızı kolaylaştıracak rehber boyunca kenti tüm yönleri ile tanımanızı sağlayacak konaklama bölgelerini anlatmaya çalıştım. Çünkü Çin’in turistik açıdan göz bebeği olan Hong Kong, kendi halinde bir balıkçı kasabasından önce stratejik öneme sahip İngiliz kolonisine, sonra da ultra modern bir kente dönüşmüş.

Tokyo'dan ne alınır?

Tokyo’dan Ne Alınır? En Güzel 7 Hediye

“Tokyo’dan ne alınır?” Yepyeni bir şehre ayak attığımızda en hevesle beklediğimiz şeylerin arasındadır alışveriş. Seyahat ettiğimiz yerin tarihini, coğrafyasını merak ettiğimiz kadar oraya has ürünlerini keşfetmek de bir o kadar keyiflidir. Bu İsviçre’nin Alp sütünden yapılmış bir çikolatası, Paris’in şarapları, İtalya’dan bir paket kahve olabilir.

Seul'den ne alınır?

Seul’den Ne Alınır? En Güzel 15 Hediye

“Seul’den ne alınır?” Konu Seul’de alışveriş olunca tıpkı tarihi ve yemek kültürü gibi sunacağı seçeneklerin bir sınırı yok. Haliyle çeşitlilik fazla olunca önce nereye gidelim? Ne alalım? Diye bir çıkmaza düşürüyor insanı bu şehir.