Güney Kore

Seul'den ne alınır?

Seul’den Ne Alınır? En Güzel 15 Hediye

“Seul’den ne alınır?” Konu Seul’de alışveriş olunca tıpkı tarihi ve yemek kültürü gibi sunacağı seçeneklerin bir sınırı yok. Haliyle çeşitlilik fazla olunca önce nereye gidelim? Ne alalım? Diye bir çıkmaza düşürüyor insanı bu şehir.

Seul'de ne yenir?

Seul’de Ne Yenir? En Popüler 15 Lezzet

“Seul’de ne yenir?” Türkiye ile sıcak ilişkiler içinde olan Güney Kore, ülkemizden ve dünyanın birçok yerinden dört mevsim boyunca çok sayıda turist çekiyor. Seul ise hem ülkenin başkenti hem de dünyanın en büyük şehirlerinden biri. Seul mutfağındaki lezzetler şehrin birçok yönüyle olduğu gibi yemekleriyle de ilgi çekmesini sağlıyor.

Seul Havaalanı Ulaşım Rehberi

Seul Havaalanı Şehir Merkezi Ulaşım Seçenekleri

“Seul Havaalanı’ndan şehir merkezine nasıl gidilir?” sorusu bu kente ilk defa gidecekler için tedirgin edici bir araştırma olabilir. Hatta daha önceden gitmiş olanlar için bile. Ancak havaalanı son derece düzenli, sistemli bir yer ve Seul de ulaşım açısından diğer Asya kentlerine kıyasla çok daha avantajlı bir şehir. Dolayısıyla endişeye gerek yok.

seul gezilecek yerler rehberi

Seul Gezilecek Yerler Listesi – En Güzel 20 Yer!

Seul gezilecek yerler listesi hazırlamadan Güney Kore‘nin başkentine gitmek iki nedenden dolayı oldukça riskli. Bu durumun ilk nedeni, kent merkezinin dört bir yanına dağılmış çok sayıda cazibe merkezi, müze ve tarihi yapının bulunması. İkinci sebep ise bu yerleri gelişigüzel bir gezi programı oluşturup ziyaret etmenin ciddi zaman kayıplarına yol açması.