Singapur

Avrupa ve Asya kültürlerinin egzotik bir karışımını deneyimleyebileceğiniz Singapur, tropikal yapısı ve birbirinden farklı doğa harikaları ile sizi Uzakdoğu’nun gizemli dünyasına davet ediyor.

Botanik bahçeleri, gece safarileri ve hayvanat bahçeleri ile egzotik bir yolculuğa çıkabileceğiniz şehirde, aynı zamanda kozmopolit bir şehir manzarası da sizi bekliyor. Birbirinden farklı yerel yemeklerin yanı sıra, tüm dünya mutfaklarına da kolaylıkla ulaşabileceğiniz Singapur, değişik soslarla bezenmiş, tropikal lezzetleri deneyimleyebileceğiniz geniş bir yemek kültürüne sahip.

Özellikle farklı lezzetlerden hoşlanıyorsanız, şehrin meşhur Singapur Nehri kıyısında konuşlandırılmış restoranları ziyaret edebilir, tropikal güzellikleri gezerken leziz bir mola verebilirsiniz.

Gemiye benzeyen yapısıyla dikkat çeken Marina Bay Oteli, Singapur’un en yüksek binası United Overseas Bank Place One, geniş kumsalları ile doğal bir cennet sunan Sentosa Adası gibi birçok benzersiz yeri ziyaret edebileceğiniz şehir, eşsiz doğa güzelliklerini ve şehir manzarasını çok daha etkin bir şekilde izleyebileceğiniz mekanlar arasında yerini alıyor.

Gökdelenlerden şehri izleyebileceğiniz, gece safarileri ile heyecan verici bir yolculuğa çıkabileceğiniz ve ekvatorun kendine özgü tropikal iklimini deneyimleyebileceğiniz şehir, Sentosa adasında konuşlanmış, dünyanın sayılı tema parklarından olan Universal Studios Singapore ile de göz dolduruyor. Singapur gezilecek yerler listesinde mutlaka yer alması gereken tema parkını ziyaret ederek, keyifli dakikalar geçirebilir, şehrin tadına doyasıya varabilirsiniz.

Scroll to Top