Birleşik Arap Emirlikleri

Dubai'de nerede alışveriş yapılır?

Dubai’de Nerede Alışveriş Yapılır? 18 Popüler Adres

Dubai’de nerede alışveriş yapılır diye araştırıyorsanız çok şanslısınız. Döviz kurlarının artması ciddi bir sorun ancak KDV’siz alışveriş burada hala geçerli ve kendinize iyi kötü bir bütçe belirleyebildiyseniz hem alışverişin keyfini çıkarabilir, hem orijinal ürünleri diğer ülkelere kıyasla daha uygun fiyata alabilir hem de binlerce çeşit arasından beğenilerinize en çok uyanı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Dubai gezilecek yerler rehberi

Dubai Gezilecek Yerler Listesi – En Güzel 34 Yer (2022)

Tarihi ve geleneksel yönü pek güçlü olmasa da dünyanın en dikkat çeken turizm şehirlerinden biri Dubai. Petrol zenginliği ile gelen hızlı yatırımların sonucunda Dubai gezilecek yerler listesine dünyanın en ultra modern yapılarını, lüks eğlence mekanlarını ve gösterişli yerlerini yazmak mümkün.

Dubai'de ne yenir?

Dubai’de Ne Yenir? En Popüler 17 Lezzet

“Dubai’de ne yenir?” Birleşik Arap Emirlikleri’ne bağlı olan ve ihtişamıyla dünyanın birçok yerinden turist çeken Dubai, mutfağıyla da ziyaretçilerine çok çeşitli lezzetler sunar. Amerikalı ve Avrupalı göçmenlerin ağırlıkta olduğu şehri ziyaret ettiğinizde çok farklı kültürlerin izlerini yemeklerde de görebilirsiniz.

Dubai gezi rehberi blog, Dubai gezi notları

Dubai Gezi Rehberi: Dubai Gezisi İçin Önemli Gezi Notları

Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki en çok ziyaretçi çeken destinasyonların başında geliyor. Kentin neden bu kadar popüler olduğu konusunda tüm ipuçlarını Dubai gezi rehberi dâhilinde elimden geldiğince sıralamaya çalıştım.