Nerede Kalınır (Yurt Dışı)

Barselona'da nerede kalınır

Barselona’da Nerede Kalınır? En İyi Bölgeler

Dünyanın en çok turist misafir eden şehirlerinden biri olan Barselona kendine has dokusu, mimarisi ve ilham verici birçok cazibe noktası ile popülerliğini her sene sürdürüyor. İspanya’nın kuzeybatısındaki Katalonya bölgesinin başkenti olan Barselona İspanya’nın en büyük ikinci şehri ve genellikle İspanya denildiğinde akla gelen ilk yer.

Zürih'te nerede kalınır?

Zürih’te Nerede Kalınır? Popüler 4 Bölge

Zürih’te nerede kalınır?İsviçre‘nin en büyük kenti Zürih, bankacılık ve finans faaliyetlerinin çok daha ön planda olması nedeniyle turistik açıdan yeterli değeri göremiyor. Tabii bu duruma bir de pahalılık eklenince kent, gezginler için seyahat kararı alması zor bir destinasyon haline geliyor.

Viyana'da nerede kalınır?

Viyana’da Nerede Kalınır? Popüler 6 Bölge

Viyana’da nerede kalınır?Avusturya‘nın başkenti Viyana, kültür turlarının gözde duraklarına ev sahipliği yapan Macaristan ve Çekya’nın da yer aldığı Orta Avrupa coğrafyasının en popüler şehirleri arasında gösteriliyor.

Venedik'te nerede kalınır?

Venedik’te Nerede Kalınır? Popüler 7 Bölge

İtalya‘nın kanalları ile ünlü şehri Venedik, Dünyanın en sıra dışı gezi noktalarından bir tanesi. Benim de gezmekten en keyif aldığım yerlerden olan Venedik’e ülkemizden düzenlenen turlarla gidebileceğiniz gibi gezi planınızı kendiniz yaparak da gidebilirsiniz. Venedik’te nerede kalınır yazısında seyahat planlarını kendileri organize edenler için elimden geldiğince önemli bilgiler paylaşmaya özen göstereceğim.

Varşova'da nerede kalınır?

Varşova’da Nerede Kalınır? Popüler 4 Bölge

Varşova’da nerede kalınır?” İkinci Dünya Savaşı sırasında şehrin %80’lik dilimi yıkılarak tamamen harabeye dönen ve bugün “küllerinden doğan şehir” olarak da bilinen Varşova, Polonya’nın başkenti ve aynı zamanda en büyük şehri.

Valencia'da nerede kalınır?

Valencia’da Nerede Kalınır? Popüler 4 Bölge

Valencia’da nerede kalınır?Valencia, tüm görkemine rağmen turistik açıdan hak ettiği değeri bulmakta zorlanan İspanyol kentlerinin başında geliyor. Oysaki şehir; zengin tarihi, harika mutfağı, eşsiz kültürü ve gece hayatıyla konuklarına yılın dört mevsimi farklı deneyimler yaşatabiliyor.

Tokyo'da nerede kalınır?

Tokyo’da Nerede Kalınır? Popüler 6 Bölge

Japonya‘nın başkenti Tokyo’da nerede kalınır?” sorusuna en doğru yanıtı bulmak için şehirde ne görmek istediğinizi önceden belirlemeniz gerekiyor. Çünkü 20 milyondan fazla bireyin yaşadığı bir metropol alanının merkezi konumundaki şehirde gündelik yaşama kaos damgasını vuruyor.

Strasbourg'da nerede kalınır?

Strazburg’da Nerede Kalınır? Popüler 4 Bölge

Strazburg’da nerede kalınır? Fransa’da tatil yapmak söz konusu olduğunda akla hemen Paris, Marsilya, Nice gibi popüler şehirler geliyor. Oysa başta Strazburg olmak üzere saklı kalmış birçok cevher, rüya gibi deneyimler yaşatmak için gezginleri bekliyor.