Tayland

Tayland yüzen pazar

Tayland Yüzen Pazar Turu: 8 Maddede En Önemli Bilgiler

Tayland ve Bangkok denilince akıllara gelen ilk yerlerden biri Yüzen Pazar ya da kullanılan diğer adı ile Yüzen Market oluyor. Seyahat programlarında uzun uzadıya yapılan tanıtımlar ve geçmişte burada çekilmiş ünlü filmler ile yüzen pazarlar çok daha popüler bir yer haline geliyor ve pazarlar bu coğrafyaya yolculuk planlayan herkesin hayalini süslüyor.

Bangkok gezilecek yerler listesi

Bangkok Gezilecek Yerler Listesi – En Güzel 28 Yer (2022)

Tayland’ın ve Uzak Doğu’nun mistik, biraz karmaşık, modern ve gelenekseli aynı anda yaşayan dinamik şehri Bangkok turistlerin de en uğrak merkezlerinden biri. Bangkok gezilecek yerler listesi ile çok sayıda zenginlik sunan bu metropolün simgesi haline gelen yerleri kısa sürede bile gezme şansına sahip olabilirsiniz.

Phuket'te nerede kalınır?

Phuket’te Nerede Kalınır? Adadaki En İyi 9 Bölge & Oteller

Phuket’te nerede kalınır?” sorusu, özellikle ilk defa Tayland‘a bağlı egzotik tatil cennetine gidecek gezginler için en az gezilecek yerleri tespit etmek kadar zorlayıcı olabiliyor. Ben de bu durumdan yola çıkarak sizler için adadaki en popüler konaklama bölgelerinin bulunduğu bir rehber hazırladım.

Phuket'te ne yapılır?

Phuket’te Ne Yapılır? Yapılabilecek 12 Güzel Öneri

Phuket’te ne yapılır araştırmasına başladıysanız çok şanslısınız, çünkü rengarenk ve eğlenceli bir dünya ile tanışmak üzeresiniz. Tayland‘ın en eski yerleşim yerlerinden biri olan Phuket aynı zamanda sadece Tayland’ın değil, tüm Asya’nın da en popüler tatil yerlerinden.

Bangkok'ta ne yenir?

Bangkok’ta Ne Yenir? En Popüler 14 Lezzet

“Bangkok’ta ne yenir?” Gezginlerin en çok merak ettiği ülkelerden biri olan Tayland’ın başkenti Bangkok, canlı ve enerjik yapısıyla her yıl binlerce turist ağırlar. Hareketli gece hayatı ile ön plana çıkan şehir, ülkenin en kalabalık ve en büyük kentidir.

Bangkok Suvarnabhumi Uluslararası Havaalanı Ulaşım Rehberi

Bangkok Havaalanı Şehir Merkezi Ulaşım Seçenekleri

Bangkok Havaalanı’ndan şehir merkezine nasıl gidilir? Doğu’nun deniz, güneş, kum, gece hayatı ve lezzetli yemekleriyle ünlü şehri Bangkok dünyanın her yerinden milyonlarca turisti ağırladığı kadar ülkemizde de son derece popüler. Bangkok Havaalanı Şehir Merkezi Ulaşım Rehberi yazısını yazmamın sebebi de bu aslında.