Ne Alınır

Viyana'dan ne alınır?

Viyana’dan Ne Alınır? En Güzel 10 Hediye

“Viyana’dan ne alınır?” Barok mimarinin, klasik müziğin ve sanatın en önemli merkezlerinden Viyana Avrupa’nın ortasında çok kültürlü bir vaha adeta. Şehrin gastronomik zenginlikleri ise bir başka keşif objesi.

Venedik'ten ne alınır?

Venedik’ten Ne Alınır? En Güzel 10 Hediye

“Venedik’ten ne alınır?” İtalya’nın en romantik ve tüm dünyanın belki de en sıra dışı kenti Venedik. Adaları, kanalları, gondol ve vaporettoları ile daha önce hiç görmediğiniz tarzda bir yer olacağından emin olabilirsiniz.

Eskişehir'den ne alınır?

Eskişehir’den Ne Alınır? En Güzel 10 Hediye

Eskişehir, köklü tarihinin etkisiyle alışveriş açısından adeta bir cenneti andırıyor. Biliyorum, biraz klasik bir giriş oldu. Ama “Eskişehir’den ne alınır?” sorusuna odaklanarak hazırladığım bu yazımda yer verdiğim seçeneklere göz atarsanız, ne demek istediğimi gayet rahat biçimde anlayabilirsiniz.

Madrid'den ne alınır?

Madrid’den Ne Alınır? En Güzel 10 Hediye

“Madrid’den ne alınır?” Yakınlarda Madrid‘e gidiyorsanız, amacınızın iş veya tatil olması fark etmez, valizinizde alışveriş ve hediyeler için mutlaka önemli bir yer bırakın. Elbette burada bulabileceğiniz ürünlerin çoğunu Türkiye’de veya dünyanın herhangi bir yerinde de bulabilirsiniz. Ancak öncelikle orijinal İspanya üretimi olup olmadığını bilmek zor, öyle bile olsa ithalat vergileri ve diğer sebeplerden dolayı fiyatları çok pahalıya geliyor.

Tokyo'dan ne alınır?

Tokyo’dan Ne Alınır? En Güzel 7 Hediye

“Tokyo’dan ne alınır?” Yepyeni bir şehre ayak attığımızda en hevesle beklediğimiz şeylerin arasındadır alışveriş. Seyahat ettiğimiz yerin tarihini, coğrafyasını merak ettiğimiz kadar oraya has ürünlerini keşfetmek de bir o kadar keyiflidir. Bu İsviçre’nin Alp sütünden yapılmış bir çikolatası, Paris’in şarapları, İtalya’dan bir paket kahve olabilir.

Seul'den ne alınır?

Seul’den Ne Alınır? En Güzel 15 Hediye

“Seul’den ne alınır?” Konu Seul’de alışveriş olunca tıpkı tarihi ve yemek kültürü gibi sunacağı seçeneklerin bir sınırı yok. Haliyle çeşitlilik fazla olunca önce nereye gidelim? Ne alalım? Diye bir çıkmaza düşürüyor insanı bu şehir.

Budapeşte'den ne alınır?

Budapeşte’den Ne Alınır? En Güzel 11 Hediye

“Budapeşte’den ne alınır?” Hediyelik eşyalar yaptığımız harika tatilleri ve gördüğümüz nefes kesici yerleri bizlere hatırlatan, o ülkeye, o bölgeye özgü, kimi zaman ucuz kimi zaman pahalı ancak her daim özel ürünler. Macaristan’ın başkenti Budapeşte ise bu anlamda hiç de fakir sayılmayacak destinasyonlardan biri.

Londra'dan ne alınır?

Londra’dan Ne Alınır? En Güzel 9 Hediye

“Londra’dan ne alınır?” Tarihi yapılar, kiliseler, köprüler ve müzelerle süslü şehir Londra alışveriş tutkunlarını da eli boş göndermiyor. Yalnız bu şehirde yapmak istediğiniz alışveriş için bütçeyi biraz yüksek tutmakta fayda var. Sadece Pound kurunun yüksekliği değil, şehir kendi başına da biraz pahalı bir yer.

Brüksel'den ne alınır?

Brüksel’den Ne Alınır? En Güzel 8 Hediye

“Brüksel’den ne alınır?” Aslında Belçika’nın başkenti Brüksel’in özellikle alışveriş anlamında ideal bir destinasyon olduğunu düşünmüyorum. Öte yandan bu şehre yapacağınız turistik bir ziyaretten kendinize küçük birer hatıra, sevdiklerinize beğenecekleri birer hediye alamayacaksınız anlamına da gelmiyor bu. 

Barselona'dan ne alınır?

Barselona’dan Ne Alınır? En Güzel 9 Hediye

“Barselona’dan ne alınır?” İspanya’nın turistik şehri Barselona hem tarihi yapıları, hem gurmeler için onlarca sıra dışı lezzeti hem de alışveriş tutkunları için benzersiz ürünlerin bulunabileceği mağazalar ve pazarlarıyla bir cevher.

Amsterdam'dan ne alınır?

Amsterdam’dan Ne Alınır? En Güzel 10 Hediye

“Amsterdam’dan ne alınır?” Amsterdam gezip görülecek yer zenginliği kadar alışveriş konusunda da gezginlere bol seçenekler sunuyor. Şehrin bir çok noktasında hediyelik eşya satan dükkanlar bulabileceğiniz gibi Amsterdam’ın ünlü sokak pazarlarında ya da alışveriş merkezlerinde de alışveriş yapabilirsiniz.