Yunanistan

Santorini'de nerede kalınır?

Santorini’de Nerede Kalınır? Adadaki En İyi 8 Bölge & Oteller

Santorini’de nerede kalınır?” Antik dönemde Ege Denizi’nde yaşanmış en büyük felaketlerin başında gelen Minos Patlaması’nın izlerini taşıyan Santorini; romantik atmosferi, Kiklad kültürünün zenginliğini yansıtan gündelik yaşamı ve enfes manzaraları ile gezginlerin dikkatini çekiyor.

Rodos'ta nerede kalınır?

Rodos’ta Nerede Kalınır? Adadaki En İyi 4 Bölge & Oteller

Rodos’ta nerede kalınır?” 1400 kilometrelik yüz ölçümüyle On İki Ada’nın en büyüğü olan Rodos, stratejik konumu ile tarihi boyunca Antik Yunan’dan Roma’ya, Bizans’tan Osmanlı’ya farklı uygarlıklara ev sahipliği yaptı. Bu sayede eşine az rastlanabilecek zenginlikte bir tarihi birikime sahip olan ada, tüm dünyadan gezginleri yıl boyunca kendisine çekmeyi başarıyor.

Atina'da nerede kalınır?

Atina’da Nerede Kalınır? Merkezdeki En İyi 5 Bölge & Oteller

Atina’da nerede kalınır?Yunanistan‘ın göz alıcı güzellikteki başkenti Atina, kaynağını köklü tarihinden alan dokusu ile adeta bir açık hava müzesini andırıyor. Ege kıyısındaki kentin dört bir yanındaki eğlence, alışveriş ve yeme-içme mekânları, birbirinden güzel anılar biriktirebilmeniz için sizleri bekliyor.

Atina'da ne yenir?

Atina’da Ne Yenir? En Popüler 13 Lezzet

“Atina’da ne yenir?” Avrupa’nın gözde, Yunanistan’ın en güzel şehirlerinden biri olan başkent Atina ziyaretçilerine hatırlamaya değer birçok anı bırakıyor. Şehrin dokusu, mimarisi, kültürü ve eğlenceli ortamlarının yanı sıra yemekleri de gezginlerin merakını celbediyor.

Santorini gezilecek yerler blog, santorini'de gezilecek görülecek yerler, Santorini gezi notları

Santorini Gezilecek Yerler Listesi & En Güzel Plajlar

Santorini gezilecek yerler listesine nereleri eklemeli? Eğlence tutkunu sırt çantalılardan romantik anlar yaşamak isteyen çiftlere, Ege’nin engin maviliklerinin tadını çıkarmayı arzulayanlardan Kiklad kültürünün zenginliklerinin peşinde olanlara kadar pek çok gezgin, Santorini’de tatil yapma hayalleri kuruyor.