Lviv’de Nerede Kalınır? En Güzel Bölgeler, Oteller…

“Lviv’de nerede kalınır?” sorusu aklınızı mı kurcalıyor? Her seyahat öncesi olduğu gibi Lviv’de de konaklama seçimi mükemmel bir tatil geçirmeniz için oldukça önemli bir konu.

Ukrayna‘nın batısında, Polonya sınırına yakın konumda yer alan Lviv kültür ve eğlence turizmi açısından Doğu Avrupa’nın önde gelen kentleri arasında sayılıyor.

Mimari zenginliği, gece hayatı, tarihi dokusu ve gezilecek yerleriyle Lviv’i hakkıyla keşfetmek için şehirdeki en doğru konaklama bölgesini ve en iyi oteli bulmak zorlayıcı olabilir.

Ancak hiç dert etmeyin çünkü aradığınız cevaplar burada! Kişisel deneyimlerimle oluşturduğum Lviv’de nerede kalınır rehberinde Lviv’de konaklama için en ideal bölgeler, bölge bölge en iyi Lviv otelleri ve gezilecek yerler, ulaşım gibi önemli konuları da bulacaksınız. Şimdiden iyi tatiller!

Acelesi olanlara…

Lviv’de konaklama için en ideal bölgelerin başında Rynok Meydanı ile Svobody Bulvarı’nın olduğu alan geliyor.

Otel tavsiyesi isteyenlere de son seyahatimde konaklayıp memnun kaldığım Ferench Hotel‘i önerebilirim. Bunun dışında tarz sahibi ve nispeten uygun fiyatlı Chaplin Hotel ve merkezde, 5 yıldızlı Bankhotel adlı otelleri de değerlendirebilirsiniz.

Lviv’de Nerede Kalınır?

Lviv'de konaklama
Lviv’de nerede kalınır haritası. Haritayı Google Maps’te açmak için tıklayın.

Lviv’de konaklama yapabileceğiniz 3 temel bölge var. Bunlar:

 1. Eski Şehir Meydanı’nın tam merkezi sayılan Rynok Meydanı;
 2. Şehrin en önemli caddesi olarak bilinen Svobody Bulvarı ve çevresi;
 3. Şehrin tren ulaşım ağının son noktası olan Lviv Tren İstasyonu çevresi.

Her bölgenin kendine göre avantaj ve dezavantajları var. Detaylara geçelim…

1. Rynok Meydanı (Plosha Rynok / Market Square)

Rynok Meydanı Lviv'de konaklama

Tatiliniz boyunca kentin konuklarına sunduğu hiçbir fırsatı kaçırmak istemiyorsanız Rynok Meydanı, “Lviv’de nerede kalınır?” araştırmanızda hiç düşünmeden ilk tercihiniz olmalı.

Lviv’in en turistik noktası olan ve Pazar Meydanı adıyla da anılan Rynok Meydanı’nda konaklama şehri ilk kez ziyaret edenler, canlı ve hareketli bir noktada konaklamak isteyenler ve Lviv’i yürüyerek keşfetmek isteyenler için mükemmel.

Bölgede herkesin ilgisini çekebilecek alışveriş, yeme-içme ve eğlence olanakları bulunuyor. Tabii ki bölge konaklama alternatifleri açısından da bir o kadar zengin. Ancak konaklama fiyatları diğer iki bölgeye göre biraz daha pahalı çünkü gerçek anlamıyla şehrin kalbinde konaklıyor olacaksınız.

Eğer tatilde kendi yemeğinizi pişirmekten ve ev rahatlığını aratmayan bir ortamda konaklamaktan vazgeçemiyorsanız, meydana açılan sokaklardaki apart oteller arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Az sayıda konaklama ünitesine ve daha samimi atmosfere sahip tesislerden hoşlanıyorsanız, Rynok Meydanı çevresindeki butik otellere odaklanabilirsiniz. Bölgede ayrıca lüks otel alternatifleri de bulunuyor.

Rynok Meydanı çevresi oteller için en çekici taraf bence Lviv’de gezilecek yerlerin neredeyse hepsine yürüme mesafesinde ya da kolay ulaşım noktasında olmanız olacak. Nerelerden bahsettiğime buyurun beraber bakalım:

Gezilecek Yerler

Rynok Meydanı’nda konaklarken gerek gündelik yaşama gerekse de kentin tarihine yönelik detaylı bilgi edinme fırsatını kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

Lviv gezilecek yerler listesinin en önemli yerleri arasında olan Neptün, Adonis, Diana ve Amphitria Heykeli, Lviv Belediye Binası ve Ratusha Kulesi meydanda yer alıyor.

Latin Katedrali, Bandinelli Sarayı, Sobieski Sarayı, Lubomirski Sarayı, İtalyan Avlusu, Lviv Opera Binası, Lviv Ermeni Katedrali, Eczacılık Müzesi, Virmenska Sokağı ve Lviv’de gezilecek yerler arasında bulunan birçok nokta daha meydana yürüme mesafesinde yer alıyor.

Ulaşım

Rynok Meydanı’nda konaklamanın en iyi kısımlarından biri ulaşım kolaylığı. Zaten fark etmişsinizdir, bu bölgede konaklarsanız birkaç yer harici her yere yürüyerek ulaşmanız mümkün.

Yürüyüş mesafesinden uzakta kalan yerler için de Rynok Meydanı yine avantajlı çünkü otobüs, tramvay ve trolleybus hemen yanı başınızda olacak.

Lychakiv Mezarlığı, Yerel Mimari ve Kırsal Yaşam Müzesi, Lviv Yüksek Kale gibi önemli diğer noktalara ise ortalama 20 – 30 dakikada ulaşabilirsiniz.

Özetle Lviv’de en merkezi konaklama alternatiflerini arayanlar ve en turistik noktalar için Lviv’de nerede kalınır diyenler Rynok Meydanı çevresine göz atabilir.

Rynok Meydanı Çevresi En Popüler Oteller

Lviv otel tavsiyesi Vintage Boutique Hotel
Vintage Boutique Hotel

On The Square Guesthouse (★★★) Lviv’de merkezi otel arayanlar için şehrin en merkezi konumlardan birinde Rynok Meydanı’nda yer alan modern bir tesis.

Hotel 39 (★★★) Rynok Meydanı’nda yer alan tesis manzarası ve konumuna göre fiyat performans açısından mükemmel.

Vintage Boutique Hotel (★★) Rynok Meydanı’na yürüyerek 2 dakikalık mesafede yer alan tesis 15. yüzyıldan kalma bir binada tarihle iç içe bir konaklama deneyimi sunuyor.

Reikartz Medievale Lviv (★★★★) Pazar Meydanı’na sadece 100 metre uzaklıkta yer alan, klasik dekorasyona sahip lüks bir otel.

Leopolis Hotel (★★★★) Lviv’de lüks otel arayanlar için üst düzey kalitede hizmeti mükemmel konumla birleştiren mükemmel bir alternatif.

2. Svobody Bulvarı (Prospekt Svobody)

Svobody Bulvarı Lviv'de konaklama

Svobody Bulvarı, Lviv’de nerede kalınır merak edenlerin göz atması gereken ikinci bölge.

Bölge, en az Rynok Meydanı kadar merkezi konuma ve turistik açıdan zengin içeriğe sahip. Ancak Rynok Meydanı’na kıyasla şehirdeki asıl hayatın akışını daha iyi yansıtıyor.

Rynok Meydanı bölgesini turistik merkez, Svobody Bulvarı’nı ise şehrin ticaret, kültür, alışveriş gibi daha şehir merkezi havasında, şehrin ana caddesi olarak düşünebilirsiniz.

Svobody çevresinde kent kültürüne dair enteresan detaylar yakalayabilir, şık restoranlarda yerel mutfağın özgün lezzetlerinin tadına bakabilir ya da butiklerden lüks mağazalara alışveriş olanaklarını değerlendirebilirsiniz.

Günün her saati hareketli atmosfere sahip bulvarın çevresinde ve paralelindeki caddelerde her tarzda ve fiyat aralığında konaklama seçeneğini rahatlıkla bulmak mümkün.

Bölgede modern olanaklara sahip oteller olduğu gibi İngiliz tarzı gibi belirli stillere odaklanmış dekorasyonu ile gezginleri kendisine çekebilen tesisler de faaliyet gösteriyor.

Hostel sayısının azımsanmayacak seviyede olması, bulvar çevresini sırt çantalı gezginler arasında da popüler kılıyor.

Gezilecek Yerler

Lviv Opera Binası, Taras Schevchenko heykeli, Adam Mickiewicz Anıtı, Etnografya Müzesi ve Ivan Franko Park’ı bölgede gezilecek yerler arasında bulunuyor. Rynok Meydanı ve çevresindeki popüler noktalar ise yalnızca 15 – 20 dakikalık yürüme mesafesinde.

Ulaşım

Ulaşım söz konusu olduğunda Svobody Bulvarı da en az Rynok Meydanı kadar avantajlı. Rynok Meydanı ve çevresinde yer alan Lviv’de gezilecek yerlerin tümüne Svobody’den de kısa yürüyüşlerle ulaşabilirsiniz.

Yürümeyi tercih etmezseniz ise otobüs, trolleybus ve taksi alternatiflerine göz atabilirsiniz. Bulvar üzerinde tüm toplu taşıma araçları için duraklar bulunuyor.

Özetle Lviv’in turistik alanından çıkıp şehrin gerçek yüzünü daha fazla hissetmek isteyenler ve alışverişe ilgi duyanlar Lviv’de konaklama için Svobody Bulvarı çevresi otelleri tercih edebilir.

Svobody Bulvarı Çevresi En Popüler Oteller

Lviv otel tavsiyesi Hotel Astoria
Hotel Astoria

Hotel N10 (★★) Lviv’de uygun fiyatlı otel arayanlar için hem kaliteli hem merkezi ideal bir seçenek.

Jam Hotel Hnatyuka (★★★) Şehirdeki birçok önemli yapıya yakın, modern ve renkli odalarıyla keyifli bir konaklama deneyimi sunuyor.

PANORAMA Lviv Hotel (★★★★) Lviv’in kalbinde gösterişli bir binada hizmet veren, terasından oda çeşitlerine yüksek kaliteli hizmet veren bir tesis.

Astoria Hotel (★★) Lviv Opera Evi’ne yakın otel arayanlar eski bir tarihi binada hizmet veren, şehrin en çok tercih edilen otellerinden biri olan bu alternatife göz atabilir.

Grand Hotel Lviv Luxury & Spa (★★★★) Lviv’de nerede kalınır, şöyle şehrin merkezinde, güzel, 5 yıldızlı bir otel olsun diyenler için ideal.

3. Tren İstasyonu ve Çevresi

Lviv'de nerede kalınır? Tren istasyonu

Lviv’de uygun fiyatlı konaklama için nerede kalınır? Lviv’e yolu düşecek her gezgini ilgilendiren bu sorunun cevabını hemen paylaşayım: Lviv Tren İstasyonu ve çevresi.

Öncelikle akıllardaki “güvenlik” konusuyla başlayayım. Genelde tren istasyonu çevreleri güvenlik konusunda sıkıntılı, tedirgin edici yerler olsa da Lviv Tren İstasyonu için durum aynı değil.

Bir Rynok Meydanı gibi ekstrem sevimli ve güvenli görünmese de standart ve asla tehlikeli denemeyecek bir bölge.

Üstelik eğer kente ulaşım için demir yolunu tercih ettiyseniz Lviv’de nerede kalınır derdinize en iyi çözüm bile olabilir. Özellikle bineceğiniz trenin hareket saati çok geç ya da erken ise bu bölgedeki otellerde konaklamak sizin için avantajlı olacaktır.

Yalnız Levandivka Bölgesi’ne yakın konumdaki istasyon, Svobody Bulvarı ve Rynok Meydanı gibi kentin tarihi merkezi içerisindeki turistik yerlerin biraz uzağında kalıyor.

Bu durum negatif olsa da otel fiyatları açısından baktığımızda pozitife dönüşüyor. Lviv Tren İstasyonu çevresi otel fiyatları diğer bölgelere göre oldukça uygun.

Tabii bu kafanızda kötü oteller, kalitesiz mekanlar canlandırmasın. İstasyon yakınında, uygun fiyatlı ve sırt çantalı dostu hostel seçeneklerinden lüks olanakları ile öne çıkan 4-5 yıldızlı otellere kadar birçok seçenek hâlihazırda sizleri bekliyor.

Gezilecek Yerler

Doğa sporlarına ve gözlem yapmaya meraklı gezginlere çeşitli fırsatlar sunan Vynnkivskyi Park başta olmak üzere birçok yeşil alan istasyona oldukça yakın mesafede yer alıyor. Parklara ek olarak Lviv Üniversitesi’ne ait botanik bahçesini de gezilecek yerler listenize ekleyebilirsiniz.

Ulaşım

Seçim hakkınızı Lviv Tren İstasyonu çevresindeki otellerden birinde konaklamaktan yana kullandığınızda kent merkezine 45 dakikada yürüyerek ulaşabilirsiniz.

Taksi, tramvay ve otobüs ise kentin bu kesiminden merkeze ulaşım için diğer alternatiflerinizi oluşturuyor. Yaklaşık 15 – 20 dakika sürüyor.

Özetle Lviv’de uygun fiyatlı otel bakıyor ya da trenle ulaşım konusunda kolaylık istiyorsanız Lviv Tren İstasyonu çevresi otellere bakabilirsiniz.

Lviv Tren İstasyonu Çevresi En Popüler Oteller

Lviv otel tavsiyesi Hotel Sunny
Hotel Sunny

Reikartz Dworzec Lviv (★★★) Lviv’de uygun fiyatlı otel arayanlar için Lviv Tren İstasyonu’na yürüme mesafesinde temiz ve konforlu bir seçenek.

Edem Hotel (★★★) Lviv Tren İstasyonu yakını otel arayanlar için yalnızca 500 metre uzaklıkta yer alan ideal bir alternatif.

Nota Bene Loft (★★) Lviv Tren İstasyonu’na 1 km uzaklıkta, açık renkli mobilyalarla döşenmiş havadar odalara sahip ekonomik bir otel.

Nota Bene Hotel (★★★★) Lviv Tren İstasyonu’na 1.5 km, Svobody Bulvarı’na ise 3 km mesafede yer alan mimarisiyle küçük bir sarayı andıran lüks alternatif.

Sunny Hotel (★★) Samimi ortamlarda lüks hizmeti seviyor ve Lviv Tren İstasyonu çevresi otel bakıyorsanız göz atmanız gereken bir alternatif.

Lviv’de Şehir İçi Ulaşım

Lviv'de nerede kalınır? şehir içi ulaşım araçları

Lviv’de nerede kalınır sorusunun cevabı için bölge ve otel bilgilerinin yanında şehirde sizleri bekleyen ulaşım olanaklarına da değinmek istiyorum. Ne de olsa ulaşım konusu bölge ve otel seçiminiz için önemli bir kriter olacaktır.

Lviv’de ulaşım için en avantajlı bölge: Rynok Meydanı

Tarihi kentin kalbi sayılan Rynok Meydanı çevresindeki oteller, konumları sayesinde neredeyse tüm gezilecek yerlere birkaç dakikada ulaşılmasını mümkün kılıyor.

Her yere yürüyerek gidebileceğiniz gibi dilerseniz otobüs, tramvay, trolleybüs gibi ulaşım araçlarına da birkaç adımda ulaşabilirsiniz.

Lviv’de trenle ulaşım için en avantajlı bölge: Lviv Tren İstasyonu Çevresi

Eğer tatilinize Ukrayna’nın başka bir kentinde başlayıp sonradan Lviv’e gitmeyi planlıyorsanız, tren ile ulaşımı tercih edebilirsiniz.

Polonya, Macaristan, Belarus gibi ülkelerden kente ulaşmak için de tren seferlerinden yararlanabilirsiniz. Özellikle çok erken ya da çok geç seferleri tercih edecekseniz Lviv Tren İstasyonu çevresi oteller sizin için avantajlı olacaktır.

Yazımın bir önceki bölümünde detaylıca anlattığım gibi kentin ana tren istasyonu civarında bol miktarda konaklama seçeneği sizi bekliyor.

Tramvay

Tramvaylar aracılığıyla hem gideceğiniz yere kolayca ulaşabilir hem de nostaljik seyahatlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Şehirde 11 tane tramvay hattı bulunuyor. Rynok Meydanı ve Svobody Bulvarı’ndan 3’er hat geçiyor.

9 numaralı hat, tren istasyonuna yolcu taşıyor. Lviv’de gezilecek yerlerin dahil olduğu en keyifli rotayı ise 7 numaralı hatta çalışan araçlar takip ediyor.

Otobüs / Matruşka

Yerliler tarafından “matruşka” adıyla anılan otobüsler Lviv’de ulaşım için en çok tercih edilen alternatif.

Toplam 53 otobüs hattı hem şehir merkezi ve çevresine hem de daha uzakta kalan noktalara ulaşım sağlıyor.

Trolleybüs

Lviv şehir içi ulaşım için bir diğer alternatif de trolleybüs isimli otobüsler. Yine Rynok Meydanı ve Svobody Bulvarı çevresinde çok sayıda hat var.

Taksi

Kentte taksi kullanacağınız zaman dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Hatta her zaman için araca binmeden önce gideceğiniz yer ve fiyat hakkında şoförle pazarlık yapmalısınız.

Daha kaliteli hizmet almak içinse UBER veya Lviv taksi firmalarının oluşturduğu UKLON isimli uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

Havaalanı Ulaşımı

Danylo Halytskyi Uluslararası Havalimanı ismiyle de anılan Lviv Havaalanı’ndan şehir merkezine ulaşım için Uber, Uklon, 48 numaralı otobüs, 29 numaralı trolleybus veya taksileri kullanabilirsiniz. Detaylı bilgileri Lviv Havaalanı Şehir Merkezi Ulaşım Seçenekleri başlıklı yazımızda okuyabilirsiniz.

Lviv’de Otel Fiyatları ve Rezervasyon

Lviv otel fiyatları

Lviv’de nerede kalınır merak ediyorsanız tabii ki Lviv otel fiyatları ve rezervasyon da aklınızı kurcalıyordur.

Lviv otel fiyatları döviz kuru ve Ukrayna’daki ekonomik durum nedeniyle diğer Avrupa şehirlerine hatta Doğu Avrupa şehirlerine göre oldukça uygun fiyatlı.

Döviz kurunun yanında kente ilginin son yıllarda giderek artması ve bu durumun otel sayısına yansıması, gecelik oda fiyatlarının aşağı çekilmesini sağlayan bir diğer neden.

Rehber boyunca belirttiğim gibi Rynok Meydanı ve Svobody Bulvarı’na göre Lviv Tren İstasyonu çevresi oteller daha uygun fiyatlı. Aklınızda bir bütçe planı oluşması açısından ortalama fiyatlar ise şu şekilde:

Şehirdeki hostellerde tek kişi gecelik fiyatlar 10-15 USD arasında değişiyor. Bulabileceğiniz en uygun fiyatlı konaklama seçenekleri hosteller oluyor.

Çok merkezi otelleri göz önünde bulundurursak

 • Standart ama yıldızsız oteller 2 kişi gecelik 30-50 USD
 • 3 yıldızlı oteller 2 kişi gecelik 50-100 USD TL
 • 4 yıldız kategorisindeki tesisler ise 80-120 USD TL ve
 • 5 yıldızlı oteller ise 120+ USD olarak değişiyor.

Rynok Meydanı ve Svobody Bulvarı çevresinden uzaklaşırsanız -ki öyle çok uzaklaşmak da değil 10 – 15 dakika yürüyüş mesafesinden bahsediyorum-  tüm fiyatlar en az 20+ USD düşüyor.

Bu rakamları her kategorideki temiz, kaliteli ve tercih edilebilir seçenekleri göz önünde bulundurarak çıkardım. Standartlarınızı düşük tutarsanız daha uygun fiyatlı alternatifler tabii ki var.

Tabii ki bunun yerine erken rezervasyon yaptırarak iyi kalitedeki otellerde uygun fiyatlara da konaklayabilirsiniz.

Kahvaltı

Özellikle 3, 4 ve 5  yıldız kategorisindeki otellerde kahvaltı mevcut oluyor. Peynir çeşitleri, zeytinler gibi tam bir Türk kahvaltısı olmasa da kruvasan, yumurta, tereyağ ve meyve gibi yine güzelce kahvaltı edebileceğiniz ürünleri bulabiliyorsunuz.

Her gün otelde kahvaltı etmek istemezseniz 5-10 USD gibi günlük ek ücretlerle kahvaltıdan faydalanabileceğiniz oteller de var.

Rezervasyon

Konaklama planlarının en önemli adımı rezervasyon ile devam edelim. Lviv’de nerede kalınır karar verdiyseniz bile konaklama konusunda bir sıkıntı yaşamamak için otel rezervasyonunuzu güvenilir bir yerden yapmalısınız.

Benim önerim kendi seyahatlerimde de kullandığım Booking.com. İnternette birçok otel rezervasyonu sitesi bulunsa da Booking.com en köklü, bilinir ve güvenilir olanı. Bu nedenle ben hiçbir tedirginlik yaşamadan her seyahatim için tercih ediyorum.

Dilerseniz online, dilerseniz otelde ödeme seçeneğiyle Booking.com üzerinden rezervasyonunuzu yapabiliryorsunuz. Üstelik çoğu otelde son 24 saate kadar ücretsiz iptal ya da değişim hakkı bulunuyor.

Booking.com’da yer alan tüm Lviv otellerini incelemek isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Özetle Lviv’de Nerede Kalınır?

Lviv'de nerede kalınır? Blog

Özetlemek gerekirse konaklama açısından Lviv’de 3 bölge öne çıkıyor: Rynok Meydanı, Svobody Bulvarı ve Lviv Tren İstasyonu çevresi.

Bu bölgelerden Rynok Meydanı ve Svobody Bulvarı benzer özellikleri bünyesinde barındırıyor. Her iki bölge de Lviv’in tarihi kısmında yer alıyor.

Mimari açıdan etkileyici atmosfere sahip meydan ve bulvar, hem ulaşım bakımından hem de yeme – içme seçenekleri bakımından konuklarını memnun ediyor.

Rynok Meydanı’nda tarihi doku biraz daha ağır basıyor. Svobody Bulvarı’nda bulunan alışveriş ve eğlence fırsatları ise gezginlere keyifli anlar yaşayabilecekleri bir tatilin kapısını aralıyor.

Özellikle hafta sonu kaçamağı için Lviv’e gidecekseniz ve zamanınızın kısıtlı olduğunu düşünürsek zaman kaybı yaşamamak adına popüler cazibe noktalarına en yakın olacağınız Rynok Meydanı veya Svobody Bulvarı çevresini tercih edebilirsiniz.

Lviv’de uygun fiyatlı otel arayanlar ya da Lviv’e trenle gelip gidecekler içinse Lviv Tren İstasyonu diğer cazip bölge seçeneği.

Lviv otel tavsiyesine gelecek olursak; eğer konaklama bütçeniz kısıtlıysa ama yine de merkezde konaklamak istiyorsanız Chaplin veya Reikartz Dworzec Lviv.

Biraz daha lüks bir yer arıyorsanız Reikartz Medievale veya Swiss Hotel.

Son olarak eğer bütçe konusunda sıkıntınız yoksa ve 5 yıldız kaliteli bir otelde konaklamak isterseniz Leopolis Hotel ve Grand Hotel Lviv Luxury & Spa‘ya mutlaka göz atın derim.

Lviv’de nerede kalınır rehberi boyunca Ukrayna’nın en popüler şehirlerinden Lviv’de konaklama konusunda elimden geldiğince detaylı bilgiler vermeye çalıştım. Eğer Lviv’de nerede kalınır? rehberinde şu bilgiler de olmalı dediğiniz şeyler varsa lütfen yorum yazarak bizimle paylaşın!

Lviv’de Nerede Kalınır? Sıkça Sorulan Sorular

Lviv’de nerede kalınır konusunda sıkça sorulan soruları özetlemek gerekirse…

Lviv’de kaç gün kalınır?

Lviv’i detaylıca ve rahat rahat keşfetmek için Lviv’de kaç gün kalmalı derseniz 2 gece 3 gün yeterli olacaktır.

Lviv’e ilk kez gidenler nerede kalmalı?

Lviv gezilecek yerleri göz önüne alındığında kompakt, küçük bir şehir. Bu nedenle Lviv’e ilk kez gidecekler konaklama için öncelikli olarak Rynok Meydanı veya Svobody Bulvarı çevresini tercih edebilir ancak Lviv Tren İstasyonu çevresi de bir o kadar ideal.

Lviv’de en ucuz nerede kalınır?

Lviv Tren İstasyonu çevresindeki oteller diğer bölgelere göre daha uygun fiyatlı oluyor. Lviv’de ucuz konaklama için bu bölgeye göz atabilirsiniz.

Lviv’de gece hayatı için nerede kalmalı?

Lviv’de gece hayatı için Rynok Meydanı çevresi otelleri ve Svobody Bulvarı çevresi idealdir.

Lviv’de alışveriş için nerede kalmalı?

Lviv’de alışveriş için en iyi konaklama bölgesi öncelikli olarak Svobody Bulvarı çevresi oteller ve Rynok Meydanı olacaktır.

“Lviv’de Nerede Kalınır? En Güzel Bölgeler, Oteller…” üzerine bir yorum

 1. Merhaba
  Aşı olmanıza rağmen PCR testi şart mıdır ?
  Covid sigortası yaptırdınız mı ?
  ALC At home uygulaması indirdiniz mi ?
  Havaalanından indiğinizde sim card alabildiğiniz bir yer var mı UBER çağırabilmek için ?
  UBER ile şehir merkezine kaç grivna ile götürüyor ?
  TAKSİ tercih edilmemeli midir çok fark oluyor mu uber ile arasında ?

  Yanıtla

Yorum yapın