Porto

Porto'da nerede kalınır rehberi, Porto'da kalınacak yerelr

Porto’da Nerede Kalınır? Merkezdeki En İyi 4 Bölge & Oteller

Porto’da nerede kalınır?” Douro Nehri’nin Atlas Okyanusu ile birleştiği noktada yer alan Porto, tarihi dokusunu çok daha büyüleyici hale getiren zarif yapılarıyla Batı Avrupa’ya yönelik kültür turlarının en sevilen duraklarından biri olmayı sürdürüyor.

Porto Havaalanı Ulaşım Rehberi

Porto Havaalanı Şehir Merkezi Ulaşım Seçenekleri

Porto Havaalanı’ndan şehir merkezine nasıl gidilir? İşte önümüzdeki günlerde Portekiz’in Ortaçağ’a açılan kapısına gidecek olan şanslı gezginlerin cevabını en çok merak ettiği soru. Şimdi rahatlayın, ihtiyacınız olabilecek tüm bilgiler yazının devamında mevcut.

Porto gezilecek yerler blog

Porto Gezilecek Yerler Listesi – En Güzel 20 Yer!

Porto gezilecek yerler listesine nereleri yazmalı? Portekiz’in ikinci büyük kenti Porto’ya ulaştığınızda, oldukça tanıdık bir manzarayla karşılaşabilirsiniz. Çünkü yüksek bir yerden bakıldığında Rio Douro’nun ikiye ayırdığı kent, görüntüsü ile tıpkı Boğaz’ın zarafet kattığı İstanbul’a benziyor.

Porto alışveriş rehberi blog

Porto Alışveriş Rehberi & Porto’dan Ne Alınır?

Portekiz‘in kuzeyinde Rio Douro Nehri kıyısında yer alan Porto, Portekiz şehirleri arasında en güzel ve popüler şehirlerden biri. Şehrin yeri geldi mi kasvetli yeri geldi mi neşeli atmosferi Porto’ya standart Avrupa şehirleri havasından çok daha farklı bir hava katmış.